אוניברסיטת רייכמן נהנית מתמיכתם של ידידים ותומכים רבים, בישראל ובעולם, הממלאים תפקיד מפתח בהגשמת החלום של בניית האוניברסיטה הפרטית הראשונה בישראל, הבנויה על פי המודל האמריקאי של אוניברסיטת עילית שאינה למטרות רווח, בדומה למרבית האוניברסיטאות המובילות בארה"ב.

כספי תרומות הם המקור העיקרי של מוסד אקדמי, המבקש להתפתח ולגדול. רק באמצעות תרומות נוכל לפתוח בתי ספר חדשים, להקים מבני לימוד משוכללים, לבנות מעונות סטודנטים, לקיים פרוייקטים מחקריים וחינוכיים, לחלק כספי מלגות ועוד.

אוניברסיטת רייכמן היא מוסד ללא מטרות רווח ומיום היווסדו בחרה שלא לקבל סבסוד ממערכת התקצוב הממשלתית של ההשכלה הגבוהה. שכר הלימוד באוניברסיטה מכסה רק כ-80% מהוצאותיו השוטפות. יתר ההוצאות ממומנות על-ידי תרומות. הודות לעצמאותו התקציבית, נהנה הבינתחומי מחרות אקדמית ומנהלית מלאה ומחויב רק לטובת תלמידיו ולהשכלתם. 

​הבינתחומי הוקם על פי מודל אוניברסיטאות העילית (Ivy League) בארה"ב ופועל כמוסד אקדמי חופשי, ראשון מסוגו בישראל. 

במשך שנות קיומו, התייצבה לצד המרכז הבינתחומי הרצליה קבוצה גדולה של ידידים ותורמים, המאמינים בחזון הקמתה של אקדמיה מסוג אחר בישראל, האקדמיה של המאה ה-21. אנשי עסקים רבים בישראל גילו עניין במודל האקדמי יוצא הדופן ונרתמו לסייע.

דמי החברות השנתיים הנם בסך 5,000 ש"ח. להצטרפות לחצו כאן

 


יו"ר הוועד המנהל של אגודת הידידים:

גב' ליאורה עופר

 

חברי הוועד המנהל:

אהרנסון ליאת​ ברנר אורנה​ חיימובסקי תמי​ מכנס אורנה​ רקאנטי לני​
אמודי גיא גושן גיל​ טיץ יורם​ פוגל טניה​ שומר מיכל
ארבוב צחי​ גייזלר עודדה​ טמיר גיל​ פרנקל שמואל שסטוביץ' אורנה​
בירנבאום שירה​ דואק אוולין​ לובש רון​ פרס חמי​ שרם יוכי​
בן שאול רימון הוכמן בלהה​ מור עינת​ קיים צביקה​