מלגות לתואר ראשון

מדור המלגות של אוניברסיטת רייכמן (הבינתחומי הרצליה) פועל לסייע לסטודנטים בכל הקשור למימון לימודיהם. דף זה מיועד לחשוף בפני הסטודנטים והמועמדים ללימודים, מידע בנוגע למלגות סטודנטים לתואר ראשון המוצעות באוניברסיטת רייכמן וכן לאפשרויות סיוע באמצעות קרנות חיצוניות. בנוסף, החל משנת הלימודים תשפ"ג, יפעיל מדור המלגות את תוכנית First: Finance for Reichman's students. התוכנית מציעה ליווי ויעוץ להתנהלות כלכלית נכונה לסטודנטים הזכאים לסיוע כלכלי ולכל המעוניין.

מלגת לימודים


בשנים האחרונות כמו גם בתקופת שיא הקורונה, ממשיך מדור המלגות להעמיד סיוע מקיף ומותאם לסטודנטים.

אנו ממליצים לכם לעקוב אחר הודעותינו השוטפות בדוא"ל או דרך האינסטגרם של הדיקנאט. במסגרתן נמשיך ונפרסם בדיוור ישיר מידע עדכני ככל שיהיה ברשותנו בדבר ערוצים חדשים שיפתחו למענכם.


המידע המרוכז בעמוד זה כולל עדכונים לגבי סוגים רבים של קרנות המבוססות על תחומים שונים: הנחות על רקע כלכלי, מלגות הצטיינות, מלגות חברתיות, מלגות על בסיס שירות צבאי או מוצא ועוד.


אנו מקווים כי המידע יקל עליכם לאתר את המלגה לתואר ראשון, מלגת לימודים אשר תאפשר לכם להתמקד בלימודיכם ובחוויה הסטודנטיאלית.

 

נבקש להסב תשומת לבכם כי המידע בקרנות השונות מתעדכן מעת לעת ויש להיעזר בקישורים שצורפו בכדי לקבל את מלוא המידע. משרדנו ישמח לעמוד לרשותכם בכל הקשור למלגות הפנימיות המוענקות על-ידי אוניברסיטת רייכמן עצמה. אין ברשותנו מידע נוסף אודות קרנות חיצוניות.

 

בנוסף, אנו מציגים בפניכם את תוכנית First ליעוץ והתארגנות כלכלית.
התוכנית מיועדת למי שמקבלים סיוע כלכלי מהאוניברסיטה אך נשמח לסייע גם למי שאינם זכאים לסיוע אך מעוניינים ביעוץ לגבי התנהלות כלכלית נכונה בתקופת הלימודים.

 

אנו מאחלים לכם הצלחה רבה והנאה בלימודים.

 

בכבוד רב,
גלית צבי
סגנית דיקנית הסטודנטים​
ור' מדור מלגות

רוצים לשמוע עוד על המלגות שלנו?

השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם עם כל המידע שאתם צריכים