מלגות לתואר ראשון

מדור המלגות של אוניברסיטת רייכמן (הבינתחומי הרצליה) פועל לסייע לסטודנטים בכל הקשור למימון לימודיהם. דף זה מיועד לחשוף בפני הסטודנטים והמועמדים ללימודים, מידע בנוגע למלגות סטודנטים לתואר ראשון המוצעות באוניברסיטת רייכמן וכן לאפשרויות סיוע באמצעות קרנות חיצוניות.

מלגת לימודים


גם בתקופה הקורונה, מדור המלגות ממשיך להעמיד סיוע מקיף ומותאם לסטודנטים. עד כה, העמדנו לרשות הסטודנטים הלומדים קרנות לסיוע חירום ומערך הלוואות ללא ריבית. קרנות אלו וההלוואות, נועדו לתת מענה נרחב לסטודנטים אשר הם או משפחותיהם נפגעו ממשבר הקורונה. בנוסף, בתחילת שנת הלימודים תפורסם לנוחותכם חוברת מידע עדכנית בנוגע לעשרות קרנות שיהיו זמינות לכם במהלך שנת הלימודים.

אנו ממליצים לכם לעקוב אחר הודעותינו השוטפות בדוא"ל, במסגרתן נמשיך ונפרסם בדיוור ישיר מידע עדכני ככל שיהיה ברשותנו בדבר ערוצים חדשים שיפתחו למענכם.

 


המידע המרוכז בעמוד זה כולל עדכונים לגבי סוגים רבים של קרנות המבוססות על תחומים שונים: הנחות על רקע כלכלי, מלגות הצטיינות, מלגות חברתיות, מלגות על בסיס שירות צבאי או מוצא ועוד.


אנו מקווים כי המידע יקל עליכם לאתר את המלגה לתואר ראשון, מלגת לימודים אשר תאפשר לכם להתמקד בלימודיכם ובחוויה הסטודנטיאלית.

 

נבקש להסב תשומת לבכם כי המידע בקרנות השונות מתעדכן מעת לעת ויש להיעזר בקישורים שצורפו בכדי לקבל את מלוא המידע. משרדנו ישמח לעמוד לרשותכם בכל הקשור למלגות הפנימיות המוענקות על-ידי אוניבסריטת רייכמן עצמה. אין ברשותנו מידע נוסף אודות קרנות חיצוניות.

אנו מאחלים לכם הצלחה רבה והנאה בלימודים.

 

בכבוד רב,
גלית צבי
סגנית דיקנית הסטודנטים​

רוצים לשמוע עוד על המלגות שלנו?

השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם עם כל המידע שאתם צריכים