מלגת יזמות

מה המשותף לחברות Facebook, Google, Microsoft, eBay, CA, Cisco, Intel, F5, McAfee ו-SalesForce?


כולן רכשו חברות שהוקמו ע"י בוגרי ומרצי בית ספר אפי ארזי למדעי המחשב באוניברסיטת רייכמן (המרכז הבינתחומי הרצליה).

איך מסבירים את זה?
בית ספר אפי ארזי למדעי המחשב הוא חממה ייחודית ליזמות טכנולוגית. אנו מציעים שילוב של לימודי מדעי המחשב ברמה הגבוהה ביותר עם מגוון עשיר של פעילויות רלוונטיות, כגון: מועדון היזמות באוניברסיטת רייכמן, סדרת ההרצאות "מדעי המחשב תכלס", תוכנית Zell היוקרתית ליזמות, המעבדה לחדשנות במדיה (miLAB), סדנאות פרזנטציה, חממת הון סיכון שמשקיעה במיזמים נבחרים של בוגרי בית הספר ורשת חברתית של מאות יזמים, משקיעים, ואנשי מקצוע.

מהי מלגת היזמות?
מלגת היזמות מסייעת לגייס לבית ספר אפי ארזי למדעי המחשב מועמדים מעולים בעלי פוטנציאל יזמי מבטיח. המלגה מכסה עד 50% משכר הלימוד השנתי באוניברסיטת רייכמן, ומותנית בשמירה על ממוצע ציונים של 85 ומעלה בכל שנת לימודים. בנוסף לסיוע הכספי, מלגת היזמות מהווה תוספת יוקרתית ומרשימה לקורות החיים של הזוכים בה.


מי מתאים למלגת היזמות של בית ספר אפי ארזי למדעי המחשב?
מועמדים בעלי ניסיון מוכח של יזמות ומנהיגות בכל מסגרת שהיא: עסקית, חברתית, קהילתית, אמנותית, צבאית או חינוכית. ציוני בגרות ופסיכומטרי גבוהים מעבר לתנאי הקבלה הרגילים לתוכנית אינם חיוניים לקבלת המלגה אך עשויים בהחלט לשפר את סיכויי המועמדים.


איך מגישים מועמדות למלגת היזמות?
נרשמים ללימודי מדעי המחשב בבינתחומי, וממלאים את טפסי הרישום למלגת היזמות כחלק מהליך הרישום לבית הספר. תאריך אחרון להגשת הטפסים: 30 ביוני, 2023.