דבר ראשת התוכנית

תואר שני .M.A בהתנהגות ופיתוח ארגונים

אנו חיים בתקופה בה השינויים האישיים, הכלכליים והארגוניים רבים ומהירים. מציאות זו מצריכה אותנו לדעת כיצד לפתח את עצמינו ואת כישורינו כתהליך בלתי פוסק. ההחלטה לפנות זמן ומשאבים ולצאת ללימודי תואר שני הינה צומת חשובה ועשויה לשמש כאבן דרך משמעותית בפיתוח הקריירה שלכם ובעיצוב עתידכם.

תוכנית התואר השני בהתנהגות ופיתוח ארגונים מיועדת לאנשים שעולם הארגונים מסקרן אותם וקרוב לליבם: בין אם את או אתה שוקלים להיות יועצים ארגוניים, לעסוק בפיתוח הדרכה, להשתלב ​במערך משאבי אנוש בארגון גדול, בעמותה או בסטארט-אפ, או בין אם אתם עובדים בתפקיד מקצועי בארגון ורוצים להרחיב את ההבנה הניהולית והאנושית שלכם לגבי האופן בו ניתן לקדם תהליכים ולייצר השפעה בתוך הארגון — התוכנית הזו מיועדת לכם.​ ​ ​

הלימוד​ים בתוכנית התואר השני בהתנהגות ופיתוח ארגונים מזמנים חווית לימודים ייחודית: הלימודים משלבים בין הרחבה​ של הידע התיאורטי אודות ההתנהגות האנושית בעולם העבודה, תהליכים ארגונים והבנה עסקית של ארגון לבין פיתוח מעמיק של המיומנויות הבינאישיות הנדרשות בעבודה בתחומי הייעוץ והפיתוח הארגוני.

תוכנית הלימודים יוצרת גשר בין עולם האקדמיה לבין העולם הארגוני. כך תחשפו לארגונים שונים, עם אנשי מקצוע מובילים ותקבלו את הכלים המקצועיים הדרושים לכם כדי לבנות את המדרגה המקצועית הבאה בחייכם התעסוקתיים. אם הממשק בין הפרט לבין הארגון מרתק אתכם, אני מזמינה אתכם לבוא ולהצטרף למאות תלמידנו ובוגרינו.

בברכה,

ד"ר דנה פרג
ראש תוכנית התואר השני להתנהגות ופיתוח ארגונים
בית ספר אריסון למנהל עסקים ובית ספר ברוך איבצ'ר לפסיכולוגיה​