"אנו מלמדים את החשבונאות החדשה ומובילים את הסטודנטים לא רק לדעת להציב בנוסחאות, אלא לאתגר אותן תוך פיתוח גישה ביקורתית וחשיבה יצירתית לצד לימודי טכנולוגיה ויזמות."לימודי חשבונאות (ראיית חשבון) באוניברסיטת רייכמן מציעים תכניות לימודים מתקדמות בשלושה מסלולים: מסלול תואר ראשון בכלכלה וחשבונאות, תואר ראשון במנהל עסקים וחשבונאות ותואר דו חוגי בכלכלה ומנהל עסקים בהתמחות בחשבונאות. במסגרת לימודי החשבונאות משולבים קורסי AccounTech המעניקים לסטודנטים הבנה של עולמות תוכן וכלים טכנולוגיים, לרבות תכנות, במטרה להציב אותם בחזית עולם העסקים המודרני. כמו כן, במסגרת לימודי חשבונאות מתקיימת סדנא מעשית ביזמות הכוללת שיתוף פעולה עם התעשייה וגופים מובילים במשק תוך שימוש במקרי מבחן בחדשנות. תהליכי המיון של המועמדים וקבלתם לתכנית נערכים בקפידה רבה ומושם דגש על ההתאמה לתכנית וליעדיה.
סגל ההוראה מורכב מהמרצים ומאנשי המחקר המובילים בתחום ראיית חשבון כיום ובתחומים משיקים, מהאקדמיה ומהפרקטיקה.

 

כל מה שרצית לדעת על לימודי חשבונאות

אודות התוכנית


  • במסגרת הלימודים בתוכנית חשבונאות AccounTech אנו מתמקדים בהבנה ופיתוח חשיבה, שימוש בכלים טכנולוגיים מתקדמים ובחדשנות עסקית, מתוך מטרה להקנות לבוגריה יתרון מובנה ומובהק בהובלת עולם העסקים המודרני, בין אם בעמדות ניהול ויזמות ובין אם בעמדות מקצועיות, ולאפשר להם לקחת חלק בעיצוב המהפכה הטכנולוגית שמקצועות הפיננסיים, בדגש על ראיית החשבון, יעברו בעשור הקרוב.
  • בתוך זמן קצר יחסית, הצליחה התכנית למצב עצמה לא רק כאיכותית ויוקרתית אלא גם כמובילת דרך ומשפיעה. הדבר משתקף כמובן בפרמטרים חיצוניים ואובייקטיבים, דוגמת בחינות מועצת רואי חשבון ובאופן בו התכנית נתפסת בשוק.
  • מתוך מחויבות למצוינות הן ברמת ההוראה והן ברמה המקצועית והמחקרית של התכנית, מורכב סגל ההוראה מהמרצים ואנשי המחקר המובילים בתחום ראיית חשבון כיום, מהאקדמיה ומהפרקטיקה.

חשוב לדעת


  • ייחודי לתוכנית חשבונאות AccounTech! מסלול ישיר לתואר שני .M.A בכלכלה פיננסית בשכר לימוד מופחת בגובה שנת לימודים אחת בתעריף של תואר ראשון.
  • במסגרת לימודי החשבונאות משולבים קורסי AccounTech המעניקים לסטודנטים כלים טכנולוגיים במטרה להציב אותם בחזית עולם העסקים המודרני.
  • במסגרת הלימודים מתקיימת סדנא מעשית ביזמות הכוללת שיתוף פעולה עם התעשייה וגופים מובילים במשק תוך שימוש במקרי מבחן בחדשנות. במהלך הסדנה נפגשים הסטודנטים עם יזמים מתחומים שונים כגון היי-טק, נדל"ן, פיננסים, קמעונאות, גז ונפט.

למה חשבונאות באוניברסיטת רייכמן?

מסלול למצטיינים (Honors Program)

כסטודנטים במסלול זה, תוכלו לקחת חלק בתכנית המצטיינים של בית הספר

ספרו לי עוד
רוני זוכוביצקי
שותפה, מחלקה מקצועית EY

"אחד הכלים המשמעותיים שקיבלתי הינו יכולת חשיבה "מחוץ לקופסה", בעיקר בעת פתרון בעיות חשבונאיות".

אדם פרידלר
מייסד good-pharm, מייסד mini-sun

"רכשתי כלים להתמודדות עם דילמות עסקיות וכן יכולת להבין טוב יותר עסקים דרך 'עיניים פיננסיות'."

מתעניינים בלימודי תואר ראשון באוניברסיטת רייכמן?

השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם

*ההתמחות מצויינת על גבי תעודת התואר.