תואר ראשון במנהל עסקים

תוכנית הלימודים לתואר ראשון במנהל עסקים מורכבת מתוכנית ליבה והתמחות אישית הנבחרת מבין מגוון רחב של התמחויות שיכינו אתכם לתפקידי ניהול בעולם העבודה האמיתי: התמחות במימון עם התמחות מִשנה בניהול סיכונים פיננסים, התמחות בשיווק עם התמחות מִשנה בתקשורת שיווקית, התמחות במדעי הרשת.

מאפייני התוכנית


 • משך הלימודים שלוש שנים (6 סמסטרים).
 • תוכנית הלימודים מתייחסת למרחב עסקי מקיף, שכולל את ישראל, כחלק מהמזרח התיכון וכחלק מהקהילה הבינלאומית.
 • התוכנית מאופיינת בשילוב בין לימודים דיסציפלינריים ברמה אקדמית מעמיקה לבין הקניית מקצוע התמחות, כלומר ידע יישומי המאפשר השתלבות בעבודה מקצועית.

חשוב לדעת


 • התוכנית הוצגה בפני בכירי המורים והחוקרים בתחומי הניהול בארה"ב ובאירופה וזכתה לתמיכה רבה.
 • אנשי סגל רבים מטובי החוקרים והמרצים בתחומי הניהול הביעו נכונות להשתתף בתוכנית באופן פעיל כולל קבוצה של מרצים בכירים מבית הספר למנהל עסקים Wharton שבאוניברסיטת פנסילבניה מהמעולים שבבתי הספר למנהל עסקים בארה"ב.

התמחויות במנהל עסקים

מסלולי הלימוד מורכבים מתוכנית שלד הנלמדת בשנה הראשונה הכוללת מקצועות חובה במתמטיקה, סטטיסטיקה, כלכלה ומנהל עסקים וכן תוכנית הלימוד של ההתמחות האישית - שנבחרת מתוך שלושה תחומים: מימון, שיווק והתמחות בחדשנות דיגיטלית. מעבר להתמחות שנבחרה ניתן גם להוסיף התמחות משנה בניהול סיכונים (למתמחי מימון) או בתקשורת שיווקית (למתמחי שיווק).

 • התמחות במימון

  ראש ההתמחות: פרופ' יניב גרינשטין

  ההתמחות במימון משלבת קורסי מימון מתקדמים בלימודי התואר הראשון במנהל עסקים. ההתמחות מכשירה את הסטודנטים לתפקיד ניהולי במוסד פיננסי (בנקים, חברות ביטוח וכדומה), או במחלקות כספים של פירמות, או בחברות ייעוץ.

 • התמחות בשיווק

  ראש התמחות: ד"ר טליה רימון

  ההתמחות מקנה לסטודנטים ידע רחב ומעמיק על פעילויות השיווק השונות, יחד עם היכרות והבנה של השיווק המודרני. שיטת הלימוד משלבת הרצאות המציגות תאוריות ומחקרים עדכניים עם ניתוחי אירועים, הרצאות אורח ועבודה על פרוייקטים יישומיים מול חברות מובילות במשק.

 • התמחות בחדשנות דיגיטלית

  ראש ההתמחות: ד"ר משה מילר

  במסגרת ההתמחות הסטודנט יכיר תהליכי פיתוח רעיונות חדשניים, את מרכיבי הטכנולוגיה שהפכו להיות חלק בלתי נפרד מחיינו, את השינויים שהם מחוללים בתחומים השונים של עולם העסקים והחברה האנושית בכלל ואת היכולות החדשות שהם מביאות לעולם הניהול.

מסלול למצטיינים (Honors Program)

כסטודנטים במסלול זה, תוכלו לקחת חלק בתוכנית המצטיינים של בית הספר

ספרו לי עוד
 • תוכנית הלימודים כפופה לשינויים

מתעניינים בלימודי תואר ראשון באוניברסיטת רייכמן?

השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם