אתם שאפתנים, בעלי אופי דינאמי ואוהבים אתגרים. רוצים להוביל ולהשתלב בצוות מקבלי ההחלטות בארגון. מקריאה, מעקב אחר חדשות ושיחות עם חברים שכבר משולבים בשוק, ברור לכם שארגונים כיום זקוקים למקבלי החלטות שיכולים לנתח נתונים ולעבוד עם כלי אנליטיקה מתקדמים. ובהתאם, הדרישה לבעלי יכולות אנליטיות וידע בתחומי ה- data science ומדעי המחשב אך הולכת ומתעצמת. ואתכם, בעיות כמותיות ועבודה עם כלי טכנולוגיה מושכים.

אתם בעלי יכולות מוכחות בתחום הכמותי\טכנולוגי (בעלי בגרות 5 יח' במתמטיקה ורקע אנליטי\כמותי נוסף, כגון בגרות ברמת 5 יח' בפיסיקה, מדעי המחשב, וכד', או שירות צבאי בתחום אנליטי או טכנולוגי). אתם בעלי יכולות חשיבה אנליטית ועולם המחשבים והטכנולוגיה מושך אתכם. 

שקלתם ללמוד הנדסת תעשיה וניהול או כלכלה, אבל הם לא נותנים את הרקע הרחב במנהל עסקים ונכנסים לנושאים שלא ממש מעניינים אתכם. אולי חשבתם על מדעי המחשב, אך זה לא ממש תואם את שאיפותיכם. אתם אמנם מעוניינים לקבל את הכישורים מתחום מדעי המחשב והנדסת תוכנה, אבל לא בא לכם לבלות את החיים כמתכנתים. בקיצור, אתם רוצים גם וגם: גם רקע חזק ב-data science , מדעי המחשב וטכנולוגיה, וגם מנהל עסקים עם הדינאמיות ומגוון הצבעים שבו, באופן שיכין אתכם לשוק הניהול המודרני, עם מחשבה על העתיד.

כשאתם מביטים אל מעבר ללימודים אתם רואים השתלבות בחברות המובילות, שכבר היום מיישמות שיטות אנליטיות בתהליכי קבלת ההחלטות הניהוליות. ואולי אתם חולמים על אחת מחברות הייעוץ המשוועות כיום לכוח אדם בעל כישורים אנליטיים\כמותיים, או יתכן שאתם חושבים דווקא על סטארט-אפ העוסק ביישום אינטליגנציה מלאכותית בעסקים; ואולי לקחת את העסק המשפחתי לשלב הבא, תוך הבנה שכיום אי אפשר לצמוח בלי להסתמך על ניתוח עמוק של מידע.

כך או כך, אתם רוצים לתרגם את כישוריכם הגבוהים ליצירת יתרון ברור בסלילת דרככם בעולם העסקים המודרני.

  • ​יתכנו שינויים במבנה התוכנית
  • יתכן ויהיו קורסים שיועברו באנגלית
  • לאור השימוש הנרחב בכלים ממוחשבים לאורך הלימודים, סטודנטים במסלול זה ידרשו להגיע לכיתה מצוידים במחשב נייד. לצורך תאימות לדרישות המסלול מומלץ שימוש במחשב מבוסס Windows בעל מעבד 64 סיביות של אינטל, וזיכרון מינימלי של 8GB