כמחצית מהיקף הלימודים מוקדש לעולם האנליטיקה. משמע, לכלים המגיעים מעולם ה data science, מדעי המחשב וטכנולוגיית מידע. המחצית השנייה מטפלת בנושאי הניהול, תוך שילוב כלי האנליטיקה במקומות המתאימים. כל הקורסים הנלמדים במסלול ייחודיים לו ונבנו במיוחד עבורו.

תכני המסלול מתחלקים ל 4 אשכולות, שיחדיו מכסים את כלל הנושאים המרכזיים בעולם הניהול המודרני ומעניקים את הידע והכלים הנדרשים ע"מ להשתלב בצוותים המובילים את תהליך קבלת ההחלטות בארגון. 

 

אשכולות המסלול:

כישורים אנליטיים התכנים הנלמדים במסגרת אשכול זה מקנים את הידע הנדרש בתחומי מדעי המחשב, data science, מתמטיקה, סטטיסטיקה ועוד. במסגרת אשכול זה לומדים את הכלים האנליטיים המתקדמים ביותר. הקורסים הניתנים כאן מלמדים אתכם לתכנת, ליישם את כלי האנליטיקה המתקדמים ביותר מתחום האינטליגנציה המלאכותית ו- machine learning לניתוח בעיות עסקיות, אכסון וקריאת נתונים (ובכלל זה נושאים כגון מסדי נתונים, שפת SQL, קריאת נתונים אינטרנטיים, נתוני עתק -  big data ומערכות מבוזרות), שימוש במחשוב ענן, שיטות ניתוח מתקדמות, מבוססות deep learning , כלים וטכנולוגיות חדשניים בעולם האנליטיקה ועוד. 

הפעילות העסקית: התכנים הנלמדים במסגרת אשכול זה עוסקים בפעולות המרכזיות של העסק מנקודת מבט ניהולית. התכנים כוללים שיווק (כולל קורסים מתקדמים בשיווק מבוסס נתונים ושיווק דיגיטלי), יזמות, חשבונאות ועוד.

הסביבה העסקית: התכנים הנלמדים במסגרת אשכול זה עוסקים בסביבה בה פועלים עסקים, וכוללים מימון וטכנולוגיה פיננסית, מיקרו ומאקרו כלכלה ומשפט עסקי.

כישורי ניהול: אשכול זה משלים את התמונה על ידי הקניית ידע והתנסות בתחומים שניתן לשים תחת הכותרת של life skills  או leadership skills. הקורסים כאן נועדים להעצים את היכולות האישיות והבינאישיות וייתנו לכם מערך שלם של כלים התורמים ליכולותיכם הניהוליות והבין-אישיות.

מה תלמדו?

  • יתכנו שינויים במבנה התוכנית
  • יתכן ויהיו קורסים שיועברו באנגלית
  • לאור השימוש הנרחב בכלים ממוחשבים לאורך הלימודים, סטודנטים במסלול זה ידרשו להגיע לכיתה מצוידים במחשב נייד. לצורך תאימות לדרישות המסלול מומלץ שימוש במחשב מבוסס Windows בעל מעבד 64 סיביות של אינטל, וזיכרון מינימלי של 8GB