רקע לתוכניות התואר הראשון במנהל עסקים

 

 

התוכנית לתואר ראשון במנהל עסקים נועדה להכשיר אתכם לתפקידי ניהול בחברות ישראליות וחברות גלובליות. התוכנית נבנתה על סמך מודלים של תוכניות מובילות למנהל עסקים באוניברסיטאות מובילות בעולם ומטרתה לתת לכם כלים אנליטיים פרקטיים להקים, לפתח ולבסס חברות עסקיות בעולם דיגיטלי המתחדש במהירות.

 

כמות וזמינות המידע העומדת כיום לרשות מנהלים אינה דומה למה שהיה מקובל אפילו בעבר הלא רחוק. מכאן, שמהפכת המידע חייבת להיות חלק אינטגרלי של תוכנית לימודים עדכנית. חלק משמעותי מהתוכניות שלנו יעזור לכם להצטיין באיסוף, ניתוח והצגת מידע בצורה האפקטיבית ביותר.

 

מיקוד נוסף של התוכנית יהיה להקנות לכם כישורים לעבוד בצוות ולהוביל צוותים, לחשוב באופן יצירתי וביקורתי ולפתח את כל האלמנטים הכרוכים באינטליגנציה רגשית של מנהלים.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

בנוסף, התוכנית תחשוף אתכם לעבודה עם חברות ישראליות וגלובליות בכדי להרחיב את מערך הקשרים שלכם וכדי לאפשר לכם להתמודד עם בעיות ניהוליות אמיתיות מהשטח.

 

המרצים שילמדו אתכם הם מרצים בכירים במיטב בתי הספר למנהל עסקים בעולם (Wharton, INSEAD, Stern School at New York University, Columbia Business School ועוד) וכן מנהלים ויועצים בעלי ניסיון רב בחברות ובתעשייה. חיבור זה יבטיח שתקבלו שילוב אופטימלי של ידע תיאורטי ויכולת ליישם ידע זה בצורה פרקטית.

 

מסלולי הלימוד במנהל עסקים מורכבים מלימודי ליבה - הכוללים מקצועות חובה במתמטיקה, סטטיסטיקה, כלכלה, מימון, שיווק, חשבונאות, התנהגות ארגונית ועוד, וכן, לימודי התמחות - שנבחרת מתוך שלושה תחומים: מימון, שיווק וחדשנות דיגיטלית.

 

למצטיינים מוצעת התמחות ביזמות, במסגרת תכנית Zell בשנת הלימודים האחרונה ותכנית בחשבונאות. מעבר להתמחות שנבחרה, ניתן גם להוסיף התמחות משנה בניהול סיכונים (למתמחי מימון) או בתקשורת שיווקית (למתמחי שיווק). במהלך הלימודים יתקיימו מפגשים שוטפים עם אנשי תעשייה וממשל בכדי לחבר אתכם עוד יותר לחברות במשק.

 

לבוגרינו, הישגים מוכחים בהשתלבות בתפקידי ניהול בכירים ובהקמת יוניקורנים מובילים.

 

כמו כן, קיימת אפשרות ללימודים בשפה האנגלית עם סטודנטים מכל העולם.

 

משך הלימודים הוא שלוש שנים (6 סמסטרים). הלימודים מתקיימים במהלך כל שעות היום.