​​​​​​דבר הדיקנית

ד"ר עמית לביא דינור

 

 

מיום הקמתו של בית הספר שמנו דגש חזק בשילובן של התקשורת המסורתית ושל מהפכת המידע הדיגיטלית המשפיעה על כל תחומי חיינו: המשפחה, החברה, התרבות, הכלכלה והתעסוקה. המטרה המרכזית שהצבנו לעצמנו הייתה להכין את בוגרינו להבין לעומק את עידן המידע המשתנה ללא הרף ולתפקד בו בהצלחה.

 

בבית הספר פועלים מכונים ומעבדות מחקר כגון: חממת התוכן (יצירת פורמטים ויזואליים חדשניים), המעבדה לחדשנות במדיה, CIP המעבדה לחקר הפסיכולוגיה של האינטרנט, המעבדה השיווקית (משרד פרסום המופעל בידי סטודנטים לסיוע לעמותות חברתיות), מכון אספר לדיפלומטיה באמצעי התקשורת החדשים, מכון לחקר התקשורת בספורט ומעבדה לחקר מציאות מתקדמת. לצד כל אלה פועל מכון לעיתונות בין-לאומית ע"ש דניאל פרל ז"ל. כל אלה יוצרים יחד נוף אקדמי ייחודי, שממנו ייהנו תלמידי ה"מוסמך" שלנו. מסלול התואר השני מאפשרת לנו גם להרחיב את הפעילות המחקרית בתחומי התקשורת האסטרטגית והתרבותית תוך כדי שימוש בתשתיות המיוחדות שצוינו לעיל.

 

בראש תוכניות התואר השני עומדים פרופ' גדי וולפספלד וד"ר אורן צוקרמן, מומחים בתחומם ומרצים נפלאים. סגל ההוראה שלנו בתוכניות השונות כולל ויכלול את מיטב המרצים בישראל, כולם בעלי מוניטין בין-לאומיים. לסטודנטים שלנו לתואר השני מצפה אפוא חוויית לימודים נדירה, ואני מזמינה אתכם בזאת אליה.

 

ד"ר עמית לביא דינור
דיקנית בית ספר ספי עומר לתקשורת

לעמוד המרצה