ברכת הדיקן

 • יעקב הלר

  פרופ' יעקב הל-אור

  דיקן בית ספר אפי ארזי למדעי המחשב


  הדרך בה אנו חיים השתנתה באופן מהותי בעשורים האחרונים הודות להתפתחויות הטכנולוגיות בעולם המחשוב. מחשבים משפיעים על הדרך בה אנו עובדים, מתקשרים ומבלים, ואלגוריתמים מתוחכמים מאפשרים ייעול, חיסכון ושיפור של איכות החיים. טכנולוגיות המחשוב ימשיכו להתפתח ולשנות את העולם, ומשום כך צפויה בשנים הקרובות עלייה חדה בביקוש למדעני מחשב – לאנשים שיודעים לא רק לפתח מוצרי תוכנה, אלא גם ליזום ולנהל את תהליך הפיתוח.

   

  בית ספר אפי ארזי למדעי המחשב מציע לכם הסטודנטים הכשרה איכותית ורחבה שתכין אתכם לאתגרים הטכנולוגיים שיעמדו בפנינו בשנים הקרובות. הלימודים בבית-הספר יעניקו לכם כלים אינטלקטואליים ומקצועיים, פתח לתעסוקה מתגמלת וכווני התמחות מרתקים.

   

  מאז הקמתו בשנת 1995, בית הספר למדעי המחשב רכש לו מוניטין של מצוינות אקדמית והוראה איכותית. אנו מציעים תוכניות לימוד חדשות המתאימות להתפתחויות האחרונות בתעשייה, לדוגמא: קורסים בתחום מערכות אבטחה בעידן הרשת, חטיבה בקוגניציה וחקר המוח. בנוסף על הקורסים הקלאסיים במדעי המחשב אנו מציעים סדרת קורסים חדשניים כמו למידה חישובית ואינטליגנציה מלאכותית, עבודה בסביבת רשת מבוזרת, מתודולוגיות מתקדמות של הנדסת תכנה, ומדעים ויזואליים כמו ראיה ממוחשבת וגרפיקה תלת מימדית.

   

  בבית הספר תוכניות ללימודי מוסמך (M.Sc.) ותוכנית לדוקטורט (Ph.D.) המאפשרות לבוגרי תואר ראשון ושני במדעי המחשב קידום מקצועי ואינטלקטואלי או פתח לקריירה מחקרית ואקדמית. בעקבות הדרישה מהתעשייה, פתחנו גם תואר שני ייחודי במדעי הנתונים (Machine Learning and Data Science) המיועד לבוגרי תואר ראשון במחשבים או בתחום מדעי אחר. הכרה באיכות האקדמית של ביה״ס באה לידי ביטוי בשינוי מעמדו של המוסד לאוניברסיטת רייכמן בשנת 2021, האוניברסיטה הפרטית הראשונה בישראל, ובאישור להעניק תארי דוקטורט.

   

  אנחנו כאן בביה״ס אפי ארזי למדעי המחשב עושים את המרב על מנת להעניק לכם הסטודנטים את ההכשרה הטובה ביותר עם המרצים והחוקרים הטובים ביותר. כל צוות בית הספר מגויס על מנת ליצור עבורכם חווית לימודים מעשירה ומאתגרת.