מסגרת אקסטרה-אקדמית המציעה לסטודנטים מבית הספר ליזמות סדנאות מעשיות, הרצאות השראה והעשרה, לצד מערך ייעוץ הניתן ע"י מנטורים מובילים מהתעשייה והאקדמיה. הסטודנטים המשתתפים זוכים ללמידה התנסותית של כלים מקצועיים, ידע יישומי, והכוונה והעצמה של המיזמים והרעיונות שלהם ובפיתוח המקצועי האישי שלהם.

הרצאות וסדנאות ב-ASE Hub


שלא כמו וובינרים מרובי משתתפים, הדגש ב-ASE Hub הוא על התנסות אישית, קבלת משוב ומעורבות של המשתתפים בסדנאות. לכן מספר הסטודנטים שיוכלו להירשם לכל מפגש קטן יחסית, ומוגבל מראש ל-40 סטודנטים ולעיתים אף פחות. מספר משתתפים זה מאפשר שיח אישי, מעמיק ופרקטי.

 

המומחים המובילים לרשות הסטודנטים: מנטורינג ב-ASE Hub


אנחנו יודעים שלסטודנטים שלנו יש רעיונות גדולים, ולפעמים הם צריכים להתגבר על קשיים, לברר איך ואיפה מתחילים, או למצוא מומחים שיסייעו להחליט בדילמות הלא פשוטות שבדרך. לשם כך רתמנו למערך המנטורינג של ASE Hub מומחים, אנשי מקצוע, יזמים שכבר עשו את זה.

 

צוותים או יזמים בודדים הזקוקים לייעוץ והכוונה במיזם או בחיים המקצועיים יכולים (בהרשמה מראש) להיפגש עם המנטור/ית למשך כחצי שעה ולדון בסוגיות ודילמות רלוונטיות.

 

כדי לאפשר ניצול יעיל של הזמן של הסטודנטים ושל המנטור/ית, הצוות יצטרך להגיש טרם הפגישה One Pager או Deck Presentation ובמידת הצורך שאלות ספציפיות שעולות טרם הפגישה. סטודנטים שמגיעים לייעוץ שלא מתקשר למיזם יוכלו רק לשלוח שאלות רלוונטיות טרם הפגישה.

  • כל פעילויות ASE Hub מיועדות לסטודנטים של בית ספר אדלסון ליזמות והתוכניות המיוחדות Zell ו-Upstart.

 

לשאלות נוספות ניתן לפנות ל:

 

  • אופיר רייכמן, מרצה, מנהל ASE Hub ותוכניות בינ"ל בביה"ס אדלסון ליזמות orichman@runi.ac.il