הליגה הגלובלית של בתי הספר למשפטים

הליגה הגלובלית של בתי הספר למשפטים נוסדה במטרה להתמודד עם האתגרים שמציב עידן הגלובליזציה להוראת המשפט ולמחקר המשפטי, ובכוונת בתי הספר למשפטים החברים בליגה הגלובלית לפעול במסגרות שונות, ובכלל זה על-ידי הענקת תארים משותפים, הקמת בית ספר ללימודי קיץ, הוראה במשותף של קורסים, יצירת מאגרי מידע, ועידוד שיתוף פעולה במחקר אקדמי בין חברי הסגל בבתי הספר למשפטים החברים בליגה.

בית ספר הארי רדזינר למשפטים באוניברסיטת רייכמן הינו חבר-מייסד בליגה הגלובלית של בתי הספר למשפטים(Law Schools Global League) , שנוסדה בכנס חגיגי שנערך באוניברסיטת טילבורג שבהולנד ביום 21 ביוני 2012.

 

הליגה מאגדת 30 בתי ספר למשפטים מובילים מכל העולם, ובהם גם בתי הספר למשפטים של NYU ונורת'ווסטרן בארצות-הברית, אוניברסיטת מק'גיל בקנדה, אוניברסיטת צ'ינגוואה בסין, Sciences Po בצרפת, אוניברסיטת סידני באוסטרליה, FGV בסאו פאולו ובריו דה ז'ניירו, אוניברסיטת קייפטאון בדרום אפריקה, האוניברסיטה הלאומית של סינגפור, אוניברסיטת הונג קונג, ואוניברסיטת המחקר הלאומית של רוסיה.

 

הליגה הגלובלית של בתי הספר למשפטים נוסדה במטרה להתמודד עם האתגרים שמציב עידן הגלובליזציה להוראת המשפט ולמחקר המשפטי, ובכוונת בתי הספר למשפטים החברים בליגה הגלובלית לפעול במסגרות שונות. הליגה מפעילה בית ספר ללימודי קיץ המתקיימים כל שנה במדינה חברה אחרת, הוראה במשותף של קורסים, יצירת מאגרי מידע, ועידוד שיתוף פעולה במחקר אקדמי בין חברי הסגל בבתי הספר למשפטים החברים בליגה.

 

חברותו של בית ספר הארי רדזינר למשפטים בליגה יוקרתית זו הינה נדבך נוסף בפעילותו הענפה בזירה הגלובלית במחקר ובהוראה, במסגרתה כונן בית הספר מערך נרחב של שיתופי-פעולה עם מיטב בתי הספר למשפטים ותוכנית עשירה של קורסים באנגלית המועברים בידי מיטב מומחי המשפט בעולם.

 

סטודנטים של בית הספר רדזינר למשפטים מוזמנים מידי שנה להגיש מועמדותם לבתי הספר ללימודי קיץ שנערכים כל שנה במקום אחר בעולם. למידע נוסף על בתי הספר ללימודי קיץ לחצו כאן >>

 

לקריאת חוויות של סטודנטים משתתפי התוכנית לחץ כאן >>

 

נציגי התוכנית