דבר ראש התוכנית

תואר שני במשפטים הינה תוכנית ייחודית, אשר אני מאמין ומקווה, שתעניק לכם חוויה אינטלקטואלית מאתגרת ועשירה, וכן תעמיק ותרחיב את הידע אותו רכשתם במהלך לימודי התואר הראשון ובעבודתכם המעשית. אופיים של לימודי המשפט המתקדמים בבית ספר רדזינר למשפטים שבאוניברסיטת רייכמן מתבסס על לימוד בקבוצות קטנות אשר במסגרתן מתאפשר דיון ביקורתי המרחיב לא רק את ידיעותיו של תלמיד התואר השני, אלא גם את החשיבה הביקורתית שלו ואת יכולותיו המחקריות.           

              

​סגל המרצים של הפקולטה זמין ללוות סטודנטים בכתיבת עבודת התזה של התואר השני והכנתם להמשך לימודי מחקר מתקדמים. ואכן, עבור חלק מן התלמידים, המשלימים את לימודי התואר השני בתזה מחקרית, לימודי התואר השני הם צוהר לא רק לרכישת ידע וכישורים אלא גם ללימודי ההמשך: הבוגרים שלנו השתלבו בפרקטיקה הבכירה בישראל וחלקם המשיך ללימודי הדוקטורט בישראל ובאוניברסיטאות מובילות בחו"ל.

הקבוצה המצומצמת והאיכותית אשר מתקבלת לתוכנית, נהנית מקשר ישיר ומהדרכה צמודה של סגל המרצים, שהנו מורכב מבכירי המשפטנים בישראל. המלגות המוענקות לטובי הסטודנטים, קיומם של לימודים בסמסטר קיץ, לימודי תעודה בקורס קיץ בינלאומי במשפט מסחרי אירופי, וזמינות סגל המרצים, כל אלה יאפשרו לכם, לסיים את לימודיכם, במידה ותבחרו בכך, בארבעה סמסטרים רצופים הנמשכים מעט יותר משנה קלנדרית אחת, או לפרוס אותם על תקופה של שנתיים.

אני מאמין שהלימודים באוניברסיטת רייכמן מציעים חוויה לימודית ייחודית ומרתקת. חשוב לי להדגיש כי לאוניברסיטת רייכמן מחויבות עמוקה וארוכת טווח בטיפוח תוכנית המוסמך, בליווי הסטודנטים במהלך התואר וגם לאחר השלמתו. כראש התוכנית ובשיתוף עם גב' יפעת קורן-בהלול אעמוד לרשותכם בסיוע אקדמי ומנהלי המיועד לסייע לכם בתכנון התואר ובהשלמתו.


פרופ' גיא זיידמן

ראש תוכנית ה- .LL.M במשפטים

לעמוד המרצה