טל איטקין

 


סטודנטית לתואר שלישי במרכז הבינתחומי בהרצליה (כיום אוניברסיטת רייכמן) בהנחייתם של ד"ר רות זפרן וד"ר דב גרינבאום, בנושא מעמדה של המשפחה בדיני זכויות יוצרים, מחקר העוסק בממשק שבין דיני משפחה לדיני זכויות יוצרים וקניין רוחני. במסגרת המחקר נבדקת השפעת המשפחה על היווצרותן של יצירות המוגנות באמצעות דיני זכויות יוצרים, ומהו האופן הנכון להקצאת הזכויות בין בני המשפחה ליוצר. את התואר הראשון סיימה בשנת 1997 בהצטיינות מאוניברסיטת Sheffield באנגליה. בשנת 2017 סיימה לימודי תואר שני במשפט מסחרי, במרכז הבינתחומי בהרצליה. את התואר סיימה בהצטיינות יתרה. בשנת 2017-2018 התחילה לימודי תואר שלישי באוניברסיטת בר-אילן, בהנחייתה של ד"ר מרים ביטון מרקוביץ', ובשנת 2020 ביקשה להמשיך את לימודי התואר השלישי במסגרת המרכז הבינתחומי (כיום אוניברסיטת רייכמן).

 

לאחר סיום לימודי התואר הראשון התמחתה במשרדו של עוה"ד מאיר הפלר מחיפה. בשנת 1999 סיימה את מבחני ההסמכה ללשכה והתקבלה ללשכת עורכי הדין כחברה מן המניין. בשנת 2002 התחילה לעבוד כעורכת דין עצמאית והקמתי פרקטיקה העוסקת בתחום דיני המשפחה והירושה.

 

לאורך כל שנות עבודתה עסקה ועודנה עוסקת בפעילות התנדבותית למען ילדים ולמען נשים הסובלות מאלימות במשפחה. טל שימשה כיועצת משפטית של עמותת "ילדותי השנייה", עמותה העוסקת במניעת אלימות במשפחה משנת 2002 ועד לשנת 2017. טל בעלת תוכנית רדיו באזור הצפון העוסקת בהנגשה ידידותית של תכנים מתחום דיני המשפחה לקהל הרחב.