בית ספר הארי רדזינר למשפטים מציע לסטודנטים, מגוון תוכניות מעשיות, בהן תוכלו לקחת חלק במסגרת הלימודים שלכם. תוכניות אלה מאפשרות התנסות מעשית במגוון תחומי ידע משפטיים, ויש בהן כדי להוסיף על הלימודים העיוניים בתואר.

קליניקות משפטיות


הקליניקות המשפטיות הן תוכניות לחינוך אקדמי יישומי, המשלבות אקדמיה עם פרקטיקה ומבקשות לחנך סטודנטים למשפטים לאחריות חברתית, כחלק מהותי מן המקצוע המשפטי. החינוך הקליני המשפטי חושף את הסטודנטים להשקפת עולם, שלפיה המשפט אינו רק כלי ליישוב סכסוכים, כי אם גם מכשיר לשינוי חברתי. הקליניקות מהוות חלק אינטגרלי מתוכניות הלימודים ואנו מעודדים את כלל הסטודנטים להשתתף בקליניקות. על כל סטודנט להגיש מועמדות לקליניקה לפחות פעם אחת במהלך התואר.

מנהלת הקליניקות המשפטיות: עו"ד שרון ציונוב ssionov@runi.ac.il

טלפון לסיוע משפטי: 09-9527975

לחדשות ועדכונים עקבו אחרינו בעמוד הפייסבוק שלנו >

"קול קורא" שנת הלימודים תשפ"ד

פרקטיקום משפטי


במהלך לימודי המשפטים, תוכלו לקחת חלק פעיל בתוכניות הפרקטיקום המשפטי המוצעות בבית הספר. מעבר להכשרה האקדמית המעמיקה בתחומי המשפט השונים, תזכו להתנסות מעשית כמשפטנים, תקבלו כלים על מנת להבין לעומק את עולם המשפט ותיקחו חלק בשיח הפרקטי המושתת על ידע וניסיון.


בית הספר מקיים שיתופי פעולה עם גופים מקצועיים שונים. במסגרת שיתוף הפעולה מוצעות מגוון תוכניות מעשיות (פרקטיות) אשר מאפשרות לסטודנטים התנסות עם עבודה משפטית.מנהלת תוכניות הפרקטיקום: ד"ר נטע נדיב neta.nadiv@runi.ac.il