תואר כפול במשפטים ומנהל עסקים

התוכנית מאפשרת לסטודנטים לרכוש ידע משפטי ועסקי אשר יכשיר אותם להתמודדות עם הסביבה המשתנה בקצב מואץ, עם טכנולוגיות המידע החדישות ועם השווקים הגלובליים

אודות התוכנית


 • מסלול הלימודים מאפשר לסטודנטים לבחור מתוך כמה התמחויות מעשיות במנהל עסקים: מימון עם הרחבה ביזמות, שיווק עם הרחבה ביזמות, מקרקעין ומשפט עסקי בינלאומי. ההתמחויות מפתחות את הכישורים האישיים ומציבות את הסטודנט בחזית התחום.
 • סטודנטים שיתקבלו, יעברו הכשרה מעמיקה ברמה גבוהה מאוד בשני התחומים דבר המספק יתרון משמעותי לאחר הלימודים. הסטודנטים יוכלו להמשיך לתארים המתקדמים עם מטען ידע רב, או לצאת לעיסוק המעשי מצוידים בארגז כלים מקיף מן התחום האחר.

חשוב לדעת


 • התוכנית מעניקה זכאות לשני תארים: .LL.B במשפטים ו-.B.A במנהל עסקים בארבע שנים.
 • תוכנית הלימודים מעודכנת לשנת הלימודים תשפ"א.

מה תלמדו?

 • התמחות במימון ויזמות

  ראש ההתמחות: פרופ' יניב גרינשטיין

  ההתמחות במימון מכשירה את הסטודנט לעיסוק בעריכת דין בתחום העסקי, ולחילופין לתפקיד ניהולי במוסד פיננסי (בנקים, חברות ביטוח, מוסדות שוק ההון וכדומה), או במחלקות כספים וניהול פיננסי בפירמות.

 • התמחות בשיווק ויזמות

  ראש ההתמחות: ד"ר טליה רימון

  ההתמחות בשיווק מקנה לסטודנטים ידע רחב ומעמיק על פעילויות השיווק השונות, יחד עם היכרות והבנה של השיווק המודרני: שיווק ממוקד, אינטראקטיבי ואינטגרטיבי.

 • התמחות במקרקעין עם הרחבה ביזמות

  ראש ההתמחות: פרופ' אמנון להבי

  ההתמחות מעניקה לבוגריה חשיבה אקדמית-תאורטית, לצד הכרה והתנסות מעשית, בסוגיות הנוגעות לשוק הנדל"ן הישראלי והבינלאומי. התוכנית מיועדת למשפטנים המעונינים לעסוק בתחום המקרקעין מן ההיבט המשפטי ו/או בתחום העסקי של עולם הנדל"ן.

 • התמחות במשפט עסקי בינל' הרחבה ביזמות

  ראש ההתמחות: פרופ' ליאור זמר

  התמחות ייחודית זו חושפת את הסטודנטים לסוגיות הנוגעות הן למשפט העסקי הבינלאומי, הן לניהול בינלאומי והן ליזמות. ההתמחות מקנה לבוגריה כלים עיוניים ויישומיים הדרושים להתמודדות עם סוגיות שמעסיקות משפטנים ואנשי עסקים ישראליים רבים לנוכח התגברות המסחר הבינלאומי.

עו"ד גיא אליאס
Chief Executive Officer, Kardan N.V

"התואר עיצב את דרכי המקצועית ופתח אותי לעולמות חדשים וחברים חדשים שמלווים אותי עד היום."

מתעניינים בלימודי תואר ראשון באוניברסיטת רייכמן?

השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם