"אנחנו בית עבור סטודנטים שחולמים להעמיק בעולמות הפסיכולוגיה ולהוביל תהליכים שישפרו את חיי הפרט והחברה, בארץ ובעולם."לימודי פסיכולוגיה לתואר ראשון, תואר שני ותואר שלישי בבית ספר ברוך איבצ'ר לפסיכולוגיה, חושפים את הסטודנטים למעמקי עולם הפסיכולוגיה, ולממשקים בינה לבין תחומים אחרים במדעי החברה, תוך כדי פיתוח חשיבה מדעית וביקורתית. הסטודנטים רוכשים ידע, כלים והתנסויות חדשניים, שמאפשרים להם להגשים את שאיפותיהם ולתרום לרווחת הפרט והחברה. בדומה לתוכניות המובילות בעולם, תוכניות הלימודים בבית הספר מעניקות את המוכנות המיטבית והמגוונת לקראת פיתוח קריירה, כחלק מסביבה תומכת ומטפחת באמצעות ליווי אישי, ייעוץ והכוונה של סגל מרצים בכיר מהארץ ומהעולם.

מה קורה בבית ספר ברוך איבצ'ר לפסיכולוגיה

כיצד משפיעה תגובתיות לצרכי בן/בת הזוג מחוץ לזירה המינית על מה שקורה במיטה?

קראו על כך בפוסט החדש בבלוג של פרופ' גורית בירנבוים

בסדרה של שלושה ניסויים' מראים פרופ׳ גורית בירנבוים, פרופ׳ שחר אייל והדוקטורנט קובי ז׳ולטק כיצד חשיפה לנורמות של בגידה משפיעה על התמודדותם של אנשים עם פיתויים

PsyPost

למה לימודי פסיכולוגיה באוניברסיטת רייכמן?

אירועים קרובים בבית הספר ברוך איבצ'ר לפסיכולוגיה

נעם סגל
,Senior Research Manager Twitter

"במסגרת התוכנית ניתנת לכל סטודנט הזדמנות לחוות את התיאוריות גם בשטח. הבחירה ללמוד כאן הייתה מהבחירות המשמעותיות שעשיתי בחיי."

שלי קנטרובסקי
,HR Principle of Europe Viavan

"המוסד הותיר בי חותם רב. גיליתי מה מניע אותי, קיבלתי כלים שעזרו לי לממש את סקרנותי וסללו את דרכי המקצועית, למדתי ממרצים מצוינים וזכיתי בחברים לחיים שמלויים אותי עד היום."

חן אבני
שותף-מייסד Venn

"במהלך התואר נחשפתי לתחומי עיסוק מרתקים ולאנשים מעניינים. הנטוורקינג החברתי והמקצועי, המיומנויות שקיבלתי – כל אלה שזורים בעשייה היומיומית שלי."

​רישום וקבלה ללימודי פסיכולוגיה