ברכת הדיקנית

 • פרופ' ענת ברונשטיין קלומק

  דיקנית בית ספר ברוך איבצ'ר לפסיכולוגיה


  ברוכים הבאים לבית ספר ברוך איבצ'ר לפסיכולוגיה


  בשנים האחרונות חווה עולם הפסיכולוגיה פריחה מחודשת ונמצא בתנופת שינוי מרתקת; אסונות טבע ומגיפות מצד אחד ופיתוחים טכנולוגיים פורצי דרך ושינויי מדיניות מצד אחר, יוצרים אינסוף אפשרויות והזדמנויות שלא היו קיימות עד היום. כולנו בבית הספר, חברי סגל, מרצים וסטודנטים, לוקחים חלק בשינויים הדרמטיים המתרחשים, ומשקיעים משאבים רבים על מנת לעמוד בחזית הידע, המחקר והפרקטיקה של עולם הפסיכולוגיה.

   

  חברי סגל הנבחרת של בית ספר ברוך איבצ'ר לפסיכולוגיה באוניברסיטת רייכמן, הינם אנשי מקצוע מובילים בתחומם בארץ ובעולם, שנמצאים בחוד החנית של העשייה והמחקר הפסיכולוגי. חברי הסגל מעורבים במחקר ועבודה יישומית בתחומים קליניים, חברתיים, ארגוניים וכלכליים רבים. כך, מחויבותם לסטנדרטים הגבוהים ביותר של מצוינות אקדמית ופרקטית, והכנת הסטודנטים לחיים מקצועיים - בעלי יושרה, ערכים, מטרות, שירות ומנהיגות - הינה בלתי מתפשרת. מחויבות זו, מושרשת לאורך כל לימודי התואר הראשון, השני והשלישי, במהלכם מכירים הסטודנטים את יסודות הפסיכולוגיה לרוחב כל תחומיה, את הקשרים בין התחומים השונים, ואף את הממשקים ביניהם ובין שאר תחומי הדעת והחיים.

   

  בית הספר הנו בית מקצועי אשר מקנה לסטודנט אופק רחב ממדים. בית הספר מציע תואר ראשון בפסיכולוגיה, פסיכולוגיה-מנהל עסקים ומשפטים-פסיכולוגיה מתוך הבנה כי יש לשלב בין דיסציפלינות שונות על מנת לתת מענה לאתגרים של ימינו. כמו-כן, בית הספר מציע תוכניות לימודים לתואר שני בפסיכולוגיה קלינית, פסיכולוגיה חברתית, התנהגות ופיתוח ארגונים וכלכלה התנהגותית וכן תוכנית ללימודי דוקטורט. תכניות הלימוד בבית הספר איבצ׳ר מאפשרות העמקה בידע הפסיכולוגי, פיתוח חשיבה מדעית, ביקורתית, וברוח חזונו של מייסד האוניברסיטה, פרופסור אוריאל רייכמן, רכישת שפה וגישה בינתחומית, שעוזרות לטפח יכולות יזמיות ואחריות חברתית. עם יחס אישי ושירותי, פועל בית הספר ברוך איבצ׳ר לפסיכולוגיה כל העת, על מנת להעניק לסטודנטים מוכנות מיטבית ומגוונת לפיתוח קריירה מלאה, עשירה ומספקת, שבעזרתה יוכלו לתרום לאנשים, לקהילה, לחברה ולסביבה, תוך התפתחות אישית ומקצועית מתמדת. בית הספר מהווה בסיס בטוח, תומך ומטפח עבור הסטודנטים הלומדים בו ואף חוף מבטחים עבור בוגריו, שאליו הם חוזרים פעם אחר פעם.

   

  נשמח מאד שתצטרפו למשפחתנו המקצועית. אנחנו כאן לכל שאלה או בקשה.

   

  פרופ' ענת ברונשטיין קלומק

  דיקנית בית ספר ברוך איבצ'ר לפסיכולוגיה