רישום וקבלה למסלול ליבה ומסלולי המשך של תוכנית הגל החדש בפסיכותרפיה

תנאי קבלה למסלול ליבה מבוגרים:


לימודי הפסיכותרפיה במסלול ליבה מבוגרים מיועדים לפסיכולוגים קליניים, שיקומיים, רפואיים, חינוכיים והתפתחותיים (ולמתמחים במקצועות אלה, אחרי שנתיים התמחות לפחות), עובדים סוציאליים קליניים, פסיכיאטרים מומחים (ומתמחים אחרי שנת ההתמחות הראשונה), מטפלים בהבעה וביצירה בעלי תואר שני, קרימינולוגים קליניים ופסיכותרפיסטים בעלי תואר שני טיפולי. יתרון בקבלה לנרשמים בעלי ניסיון קליני של ארבע שנים וכן מגע עכשווי עם מטופלים איתם ניתן ליישם את הגישות הנלמדות. על המועמד/ת להיות בעל/ת ניסיון של שנתיים בבריאות הנפש. במידה ואין כזה תינתן אפשרות במסגרת התוכנית לצבירת הניסיון הדרוש במרכז לבריאות הנפש גהה.

 

שכר לימוד למסלול ליבה מבוגרים:
שכר הלימוד לשנה אקדמית: 13,000 ש"ח (הסכום כולל מע"מ ומוכר לצרכי ניכוי מס). ניתן לפרוס את שכר הלימוד ל-12 תשלומים (תשלום במסלול קרדיט). לאחר קבלה לתוכנית תשלח בקשה לתשלום מקדמה בסך 1000 ₪ כולל מע"מ. הסכום ינוכה מתוך שכר הלימוד השנתי. על מנת להבטיח את מקומך בתוכנית יש לשלם מקדמה זו.


*המקדמה אינה ניתנת להחזר במידה של ביטול הרשמה.

 


הליך ההרשמה למסלול ליבה מבוגרים:
שליחת קורות חיים מקצועיים (רזומה) והמלצה ממדריך/ה מקצועי/ת אשר מכירים את עבודתכם הטיפולית.
לאחר קבלת קורות החיים יוזמנו המועמדים/ות לראיון אישי.
כחלק מתהליך הקבלה המועמד/ת יידרש לפסיכותרפיה אישית לפני הקבלה ללימודים או במהלכם.


להשארת פרטים לחצו כאן >

 

 

 

תנאי קבלה למסלול לימודי המשך- פסיכותרפיה מודעת גוף:


המסלול מיועד למטפלות ומטפלים מנוסים, בעלי תואר שני טיפולי, עם רקע פסיכודינמי מוצק המחוברים בחייהם לפרקטיקה גופנית זו או אחרת (למשל: יוגה, מדיטציה, מחול, טאי צ'י, צ'י קונג, המתורגלת לאורך זמן ובאופן רציף). יש צורך בניסיון של לפחות 6 שנות עשייה טיפולית (פסיכודינמית או אינטגרטיבית), המלווה בהדרכה קלינית צמודה. עדיפות בקבלה לבוגרי/ות בתי ספר לפסיכותרפיה.

 

שכר לימוד למסלול לימודי המשך- פסיכותרפיה מודעת גוף:
שכר הלימוד לשנה אקדמית: 14,000 ש"ח (הסכום כולל מע"מ ומוכר לצרכי ניכוי מס). ניתן לפרוס את שכר הלימוד ל-12 תשלומים (תשלום במסלול קרדיט). לאחר קבלה למסלול תשלח בקשה לתשלום מקדמה בסך 1000 ₪ כולל מע"מ. הסכום ינוכה מתוך שכר הלימוד השנתי. על מנת להבטיח את מקומך בתוכנית יש לשלם מקדמה זו.


*המקדמה אינה ניתנת להחזר במידה של ביטול הרשמה.

 


הליך ההרשמה למסלול לימודי המשך- פסיכותרפיה מודעת גוף:


שליחת קורות חיים מקצועיים (רזומה) והמלצה ממדריך/ה מקצועי/ת אשר מכירים את עבודתכם הטיפולית.
לאחר קבלת קורות החיים יוזמנו המועמדים/ות לראיון אישי.
כחלק מתהליך הקבלה המועמד/ת יידרש לפסיכותרפיה אישית לפני הקבלה ללימודים או במהלכם.


להשארת פרטים לחצו כאן >

 


תנאי קבלה למסלול לימודי המשך- פסיכותרפיה מודעת מין ומגדר:


מוזמנים.ות להירשם פסיכולוגים קליניים, שיקומיים, רפואיים, חינוכיים והתפתחותיים (ולמתמחים במקצועות אלה, אחרי שנתיים התמחות לפחות), עובדים סוציאליים קליניים, פסיכיאטרים מומחים (ומתמחים אחרי שנת ההתמחות הראשונה), מטפלים בהבעה וביצירה בעלי תואר שני, קרימינולוגים קליניים ופסיכותרפיסטים בעלי תואר שני טיפולי. (האמור לעיל נכון לכל המגדרים).


יש צורך בניסיון טיפולי המלווה בהדרכה קלינית וכן מגע עכשווי עם מטופלים.ות איתם ניתן ליישם את הגישות הנלמדות.


עדיפות בקבלה לבוגרי/ות בתי ספר לפסיכותרפיה.


*** ניתן ללמוד את כל המסלול או לחילופין לבחור ללמוד חטיבה אחת או שתיים מהחטיבות לפי בחירת הלומד.ת.

 

שכר לימוד למסלול לימודי המשך- פסיכותרפיה מודעת מין ומגדר:
שכר הלימוד לחטיבת נשים בשנת הלימודים האקדמית תשפ"ג: 14,000 ש"ח (הסכום כולל מע"מ ומוכר לצרכי ניכוי מס). ניתן לפרוס את שכר הלימוד ל-12 תשלומים (תשלום במסלול קרדיט). לאחר קבלה למסלול תשלח בקשה לתשלום מקדמה בסך 1000 ₪ כולל מע"מ. הסכום ינוכה מתוך שכר הלימוד השנתי. על מנת להבטיח את מקומך בתוכנית יש לשלם מקדמה זו.


*המקדמה אינה ניתנת להחזר במידה של ביטול הרשמה.

 

הליך ההרשמה למסלול לימודי המשך- פסיכותרפיה מודעת מין ומגדר:
שליחת קורות חיים מקצועיים (רזומה) והמלצה ממדריך/ה מקצועי/ת אשר מכירים את עבודתכם הטיפולית. לאחר קבלת קורות החיים יוזמנו המועמדים/ות לראיון אישי.


להשארת פרטים לחצו כאן >