"יש להמשיך בפיתוח ובקידמה תוך זהירות ואחריות בפרט כלפי הדורות הבאים. חובתנו המוסרית היא לשמור על העולם כך שאלה שיחיו כאן אחרינו יזכו לעולם שאפשר לחיות בו."לימודי קיימות לתואר ראשון באוניברסיטת רייכמן (הבינתחומי הרצליה) מכשירים את הסטודנטים להובלה בתפקידי מפתח בעשייה הניהולית, הכלכלית והחברתית במשק הישראלי ובחברות גלובליות. תוכנית הלימודים לתואר ראשון בקיימות משולבת עם לימודי ממשל או כלכלה ומכשירה אנשי מקצוע ויזמים לפתרון אתגרי המאה ה-21. המטרה של לימודי סביבה היא להכשיר סטודנטים בעלי מודעות, הבנה וידע, שיוכלו להוביל מהלכים סביבתיים ולפתח יזמות שתענה על האתגרים הסביבתיים בנושאי אנרגיה ומים, מזון, תחבורה, ערים חכמות, שינויי אקלים ועוד.

מה קורה בבית הספר לקיימות

אירועים קרובים בבית הספר לקיימות

22 פברואר

08:00-15:00

כנס אנרגיה - האם הגיע הזמן לאנרגיה גרעינית?

בניין אדלסון ליזמות (EL03) (לובי ED)

23 מרץ

19:00-22:00

כנס עשור לבית הספר לקיימות

בניין רדזינר-קיימות (אולם ויינרב SL201) (לובי רדזינר-קיימות)

למה קיימות באוניברסיטת רייכמן?

נחי ברוט
מייסד משותף, מנכ"ל KVS - קיימות ושפע

"לימודי הקיימות חשפו אותי לאחד האתגרים המרכזיים של המאה ה-21, והוא הצורך לייצר מבנים מאופסי פחמן. הפרוייקט היישומי הפך את הרעיון למציאות והביא לפתיחת עסק בתחום בנייה וייצור דלי פחמן."

אורחי בר-דיין
מנהל לקוחות וממונה תחום תשתיות בחברת CR קשרי קהילה

"הלימודים בבית הספר לקיימות לימדו אותי להיות חלוץ ופורץ דרך. עולם הקיימות משלב תחומים רבים שמתיישבים עם השקפת העולם האינטרדיספלנרית בה דוגלת אוניברסיטת רייכמן"

רומי דוידור
Marketing Manager, Stoke Talent (Fiverr)

"תחום הקיימות משלב בתוכו סט ערכים שמאפשרים לך להשפיע את העולם. הלימודים בכלל ובבית ספר לקיימות בפרט היוו עבורי שער כניסה לעולם העסקי תוך לקיחת אחריות לנושאים סביבתיים וחברתיים"

דניאל רענני
שיווק ופיתוח עסקי בחברת Chakratec

"הלימודים בבית הספר לקיימות פתחו אותי לעולם חדש מלא באתגרים והזדמנויות -גן עדן למי שמחפש ליזום ולהשפיע. כיום אני עובד בתחום אגירת אנרגיה ורכבים חשמליים ונמצא ממש ב"עין הסערה" במהפכת האנרגיה והתחבורה העולמית"

רישום וקבלה ללימודי סביבה וקיימות