"יש להמשיך בפיתוח ובקידמה תוך זהירות ואחריות בפרט כלפי הדורות הבאים. חובתנו המוסרית היא לשמור על העולם כך שאלה שיחיו כאן אחרינו יזכו לעולם שאפשר לחיות בו."לימודי קיימות לתואר ראשון באוניברסיטת רייכמן (הבינתחומי הרצליה) מכשירים את הסטודנטים להובלה בתפקידי מפתח בעשייה הניהולית, הכלכלית והחברתית במשק הישראלי ובחברות גלובליות. תוכנית הלימודים לתואר ראשון בקיימות משולבת עם לימודי ממשל או כלכלה ומכשירה אנשי מקצוע ויזמים לפתרון אתגרי המאה ה-21. המטרה של לימודי סביבה היא להכשיר סטודנטים בעלי מודעות, הבנה וידע, שיוכלו להוביל מהלכים סביבתיים ולפתח יזמות שתענה על האתגרים הסביבתיים בנושאי אנרגיה ומים, מזון, תחבורה, ערים חכמות, שינויי אקלים ועוד.

למה קיימות באוניברסיטת רייכמן?

נחי ברוט
מייסד משותף קיימות ושפ"ע - שיפור פני העתיד ייעוץ תרמי ובנייה ירוקה

"לימודי הקיימות חשפו אותי לאחד האתגרים המרכזיים במאה ה-21 והוא היכולת למצוא פתרון לבנייה ירוקה במבנים קיימים. הפרויקט היישומי הפך את הרעיון למציאות והביא לפתיחת עסק בתחום הבנייה הירוקה"

אורחי בר-דיין
מנהל לקוחות וממונה תחום תשתיות בחברת CR קשרי קהילה

"הלימודים בבית הספר לקיימות לימדו אותי להיות חלוץ ופורץ דרך. עולם הקיימות משלב תחומים רבים שמתיישבים עם השקפת העולם האינטרדיספלנרית בה דוגלת אוניברסיטת רייכמן"

רומי דוידור
​יועצת להטמעת חדשנות המכון הישראלי לחדשנות

"​למדנו להיות חלוצים ופורצי דרך ולכן, יש לנו את היכולת והחובה לממש זאת למען מציאות טובה יותר, כזו שמכבדת אותנו ואת הסביבה היקרה שלנו בטווח הקצר ועבור הדורות הבאים​".

דניאל רענני
שיווק ופיתוח עסקי בחברת Chakratec

"הלימודים בבית הספר לקיימות פתחו אותי לעולם חדש מלא באתגרים והזדמנויות -גן עדן למי שמחפש ליזום ולהשפיע. כיום אני עובד בתחום אגירת אנרגיה ורכבים חשמליים ונמצא ממש ב"עין הסערה" במהפכת האנרגיה והתחבורה העולמית"

רישום וקבלה ללימודי סביבה וקיימות