משתתפי התוכנית


הסטודנטים שלנו
מחזור 2022

 

אבישי אברהם- סטודנט בשנה השלישית לתואר ראשון במסלול המצטיינים לאסטרטגיה וקבלת החלטות בבית הספר לאודר לממשל, דיפלומטיה ואסטרטגיה. בשנה הראשונה ללימודיו התנדב בארגון stand with us ושימש כמנהל פרויקט הסברה ישראלית של הארגון באוניברסיטת בר אילן. כמו כן, התמחה במכון למדיניות נגד טרור ICT ובמכון למחקרי ביטחון לאומי - INSS. בנוסף, החל את התנדבותו כמלווה משפחה בארגון פעמונים, ארגון המסייע למשפחות במצוקה כלכלית לכדי הגעה ליציבות תוך הקניית כלים לימודיים פיננסיים. בשנה השנייה שימש כחונך בשבוע היכרות מטעם בית הספר לממשל, לקח חלק במועדון ILYP הפועל תחת ארגון ״PUGWASH״ ועוסק בביטחון אזורי, אסטרטגיה ומו״מ. המשיך בהתנדבותו בארגון פעמונים כראש צוות האחראי על כ-16 סטודנטים ו8 משפחות בחניכה מקצועית וליווי אישי. בנוסף, שימש כראש צוות שיווק ביום הדמוקרטיה של בית הספר לממשל, בפרויקט ממשלת הצללים במשרד הביטחון ובמועדונים , Tech Talk ו- IDChina. לפני הצבא, אבישי לקח חלק כחניך ומדריך בתנועת הנוער בני המושבים של הנוער העובד והלומד. ייצג את הנוער במועצות התלמידים השונות ושימש כיו"ר נוער וקהילה במועצת התלמידים והנוער הארצית, בה ייצג את הנוער הישראלי מול מקבלי ההחלטות במדינה. בצבא שירת ביחידת סיירת צנחנים כלוחם ומפקד והמשיך לשירות קבע כמפקד צוות לוחמים וכקצין מבצעים מיוחדים של היחידה. כיום, אבישי לוקח חלק בחטיבת מצטיינים לדאטה, ממשל ודמוקרטיה בהנחיית פרופ׳ קרין נהון. משמש כראש מערך הכשרות של ארגון פעמונים באוניברסיטת רייכמן ומתמחה בחטיבת האסטרטגיה של צה"ל להכנת מסמכי עמדה לגיבוש תפיסת הביטחון הצה"לית ובמרכז דדו בצה"ל לפיתוח תחום אמנות המערכה והחשיבה הצה"לית.

 

 

 

אופק דרורי- סטודנטית שנה ג' למשפטים ומנהל עסקים- התמחות בנדל"ן. בוגרת תנועת הצופים, בצבא שירתה כמש"קית ת"ש בשבטה, קצינת ת"ש במרכזי ציוד ודלק באט"ל ומפקדת קורס משקיות ת"ש. כיום מבצעת שירות מילואים כמבקרת משרדי ת"ש בביקורות אכ"א. במהלך הטיול אחרי הצבא התנדבה במשלחת "לוחמים ללא גבולות" בפרו. במהלך לימודיה לקחה חלק פעיל במועדון הנדל"ן, מועדון PropTech ומועדון Impact. בנוסף, לקחה חלק בתוכנית תוכנית סטודנטים למשפטים בשירות הקהילה, סיוע לאזרחים מיעוטי יכולת במילוי מסמכים והגשתם לביהמ"ש השלום בפתח תקווה. בשנה שעברה לקחה חלק בקליניקה לשלטון מקומי בשיתוף משרד פישר בכר חן וול אוריון ושות', וכיום בתפקיד רכזת הקליניקה. בנוסף, לוקחת חלק פעיל בפרקטיקום לחופש המידע. בעבר, הייתה חונכת בפר"ח, והמשיכה את דרכה בפר"ח בתור רכזת הפרויקט. סטודנטית בתוכנית "כוח משימה לאומי", במסלול אזרחים ותיקים, מסייעת להנגשת הטכנולוגיה עבור אזרחים ותיקים.

 

 

אור שלם – סטודנט שנה שנייה לפסיכולוגיה, יצא ללימודים במסגרת תוכנית שירות של צה"ל. במהלך השירות, ביצע תפקידים מודיעיניים ופיקודיים שונים. במסגרת הלימודים במרכז, השתתף במועדון IMPACT וביצע התמחות במסגרת תוכנית Co-Op בקרן העוסקת בטכנולוגיות אקלים. בשנה הקרובה עתיד להתנדב במיזם I-SCHOOL, השואף להעניק חינוך שווה ואיכותי ללא תלות ביכולת כלכלית או מגבלה גיאוגרפית.

 

 

נדב לויטה - סטודנט שנה שלישית לתואר ראשון בממשל, דיפלומטיה ואסטרטגיה. לאחר הצבא טס לשליחות במחנות הקיץ של הסוכנות היהודית. במהלך לימודיו השתתף בתוכנית שאג''י המפגישה בין קבוצות חרדים לחילונים במטרה להרגיע את השיח המפלג בחברה. בזמן משבר הקורונה, הקים יחד עם חבריו לתואר את פרוייקט "משלוח דורות" אשר בא להפיג את תחושת הבדידות של קשישים בשנה קשה כזו. כמו כן, נדב הקים את קבוצה "אנחנו העתיד" אשר ביחד עם חברי כנסת ואנשי אקדמיה, בשיתוף פעולה עם סטודנטים הציגו פתרונות לאוכלוסייה הצעירה במהלך המשבר הכלכלי שבא בעקבות הקורונה. בנוסף השתתף בתוכנית "ממשלת הצללים" תחת משרד הרווחה, במהלכה עבד יחד עם צוות סטודנטים על פתרונות כנגד תופעת האלימות נגד נשים.
   
דניאל ולפר - סטודנט שנה שלישית לתואר במסלול כלכלה וקיימות עם התמחות במשק האנרגיה. בוגר שנת שירות ב"צופי הים חיפה". לאחר שירותו הצבאי כלוחם ביחידה שקופה, השתתף במשלחת לארה"ב העוסקת ביזמות חברתית. עם חזרתו לארץ החל לעבוד בחברת 'אלביט מערכות', זאת במקביל להדרכתו בעמותת 'אתגרים'. במהלך הלימודים האקדמיים, חשוב לו להמשיך ולשלב עשייה חברתית ולכן התנדב בעמותת "פעמונים", לקח חלק במועדון 'Green-biz' והקים ביחד עם חבר ללימודים את 'hIkeDC' - קבוצת טיולים שמטרתה היא קירוב והיכרות בין סטודנטים מהפקולטות השונות בקמפוס דרך טיולים. בשנה האחרונה התנדב כראש צוות מרכז וצפון בעמותת 'מברוק' אשר מפיקה בהתנדבות חתונות לזוגות מעוטי יכולת. כמו כן, בימים אלו מנחה קבוצות נשים מחלימות סרטן השד, חולי טרשת נפוצה ונוער על הרצף האוטיסטי ב'מרכז דניאל לחתירה'. מנהל עסק בתחום שייט יאכטות שמטרתו היא הנגשת עולם הימאות לכל אדם, במחיר נוח לכל כיס. בנוסף, עובד ב'משרד האנרגיה' במחלקת 'אנרגיה מקיימת'.
   

שמי נאורה ראובני, בת 27, במקור מנוף הגליל. לפני 14 שנה עברנו לגור בקיסריה, וכיום אני גרה בת״א. אני סטודנטית לפסיכולוגיה שנה ג׳, לומדת אודות התנהלות בני האדם, כבסיס לכל דבר בו אעסוק בהמשך. אני מאוד אוהבת לטייל ואת עולמות המנהיגות, החניכה וההדרכה. לפני הצבא עשיתי שנת שירות בהדרכת טיולים, וזכיתי להשפיע על אוכלוסיות מגוונות בנושאי אהבת המולדת ושמירה על הטבע. את שירותי הצבאי בחיל האוויר סיימתי במאי 19 לאחר שירות משמעותי של כמעט 6 שנים. התחלתי כמדריכת סימולטור. הרגשתי שאני רוצה להשפיע יותר ויצאתי לקצונה על מנת לחזור למרכז הדרכה ולקדם את הקיים. בהמשך, עם המוטיבציה להמשיך לעסוק באנשים, קודמתי לתפקיד מפקדת גף הכשרות מפקדים, בו זכיתי להשפיע על דורות של חיילים וקצינים שאותרו לתפקידי הדרכה ופיקוד בבסיס. לאחר הצבא התנדבתי בסוכנות היהודית כאחראית על תחום הדרכת הטיולים במחנה קיץ בארה״ב, שם גם חנכתי את צוות המדריכים ובהמשך אף זכיתי להנחות את סמינר הכשרת השליחים הבאים. במסגרת התואר, חנכתי סטודנטים לתואר ראשון בביה״ס הבינלאומי, והשנה אני חונכת סטודנטים לתואר שני. לפני הקורונה, עבדתי כמרצה בחברת ״קומיונטי״ והעברתי תכנים בנושאי קיימות לתלמידים בגילאים שונים. כיום אני עובדת כ-HR בחברת סטארטאפ שעוסקת במניעת פשיעות פיננסיות כמו הלבנות הון, מימון טרור וסחר בבני אדם. אני מאמינה שככל שאנו תורמים יותר, כך אנחנו מקבלים יותר, ולכן אני שמחה מאוד על הזכות להשתתף בתוכנית רבין, כהזדמנות להשפיע באופן חיובי על החברה הישראלית.

 

 

רותם שונרי - סטודנטית שנה שלישית לתואר ראשון בתוכנית המצטיינים ביזמות ומנהל עסקים. עושה התמחות בשיווק. בוגרת שנת שירות בצופים אשר במהלכה הקימה שבט בראשון לציון. בשירותה הצבאי שירתה בחיל החינוך כארבע שנים כמפקדת, מ״מ ומ״פ בגדנ״ע. לאחר השחרור הדריכה במחנה קיץ בארה"ב. לאחר מכן ריכזה את שבט הצופים 'פסגות' בו גדלה, ואף הדריכה שכבה במשך שלוש שנים. במהלך לימודיה לקחה חלק במועדון הון סיכון, והשתתפה בתוכנית דור העתיד ליזמות המכשיר בני נוער ליזמות טכנולוגית חברתית. 
   
חן שניידר - בת 23, מחיפה. סטודנטית שנה שלישית בתואר הכפול פסיכולוגיה ומנהל עסקים בהתמחות שיווק באוניברסיטת רייכמן. למדה בביה"ס הריאלי העברי בחיפה בוא נבחרה לייצג את ביה"ס במשלחת מצטיינים למיינץ גרמניה. המשלחת עסקה בקירוב והתקשרות בני נוער ישראלים וגרמנים סביב נושא השואה ועתיד רעות המדינות. לאור השתתפותה במשלחת התנדבה בבית החם לניצולי שואה בחיפה, בביקורים שבועיים וכמו כן התנדבה במד"א. בסיום הלימודים התגייסה לצה"ל ושירתה שנתיים בגדוד הקשר המטכלי צמרת 383. כחלק מתפקידה הייתה אחראית על כל תחומי החינוך וההתנדבות ביחידה בשגרה ובחרום. כחלק מהתפקיד בנתה, הפיקה והובילה את כלל פעילויות החינוך ביחידה. חן הייתה אחראית על הכשרה חינוכית של כלל דרגי הפיקוד בגדוד להובלה מיטבית של מערכי השיעור וההסברה ולהשרשת ערכי צה"ל. לאור הצטיינותה בתפקיד קיבלה הצטיינות מתאם רמ“ח משא“ן תקשוב. לאחר השחרור מצה"ל רוח ההתנדבות והנתינה המשיכו ללוות אותה ולכן בחרה להשתתף בשליחות נוספת מטעם הסוכנות היהודית במחנה קיץ במונטריאול, קנדה. כנציגה מטעם השליחים הייתה אחראית על הסברה וייצוג של מדינת ישראל, הדרכת בני נוער ובפרט יחידת "חלוצים" ,העברת פעילויות חינוך לחיבור ליהדות ותכלול תחום בישולי שדה. כחלק מהשליחות במחנה הקיץ היא ליוותה באופן אישי חניכים מטעם ארגון IVOW, אשר מעניק טיול בר/בת מצווה לילדים של נכי צה"ל/ נפגעי פעולות איבה. לאור התפרצות הקורונה חיפשה דרכים לתרום לקהילה וחברה לארגון "GET" חסד" של בית חב"ד בוא חילקה אריזות מזון לאוכלוסייה המשתייכת למעמד סוציו- אקונומי נמוך בשבתות וחגים. כחלק מהתוכנית עסקה במפגש בין דור הסטודנטים הצעיר וקבוצת הגיל השלישי לריכוך תחושת הבדידות בתקופת הסגרים. לאורך שלושת שנות הלימוד השתתפה בתוכניות שונות בקמפוס בניהם הייתה חברה במועדון המכירות ומועדון האושר לפסיכולוגיה חיובית.
   
טל פרחי - בת 28, סטודנטית שנה שלישית לתואר ראשון בפסיכולוגיה אבל מאחלת לעצמי להיות תלמידה כל החיים (רק בלי הקטע של השכר לימוד). אוהבת אנשים, מתה על הרמב"ם ומשתדלת לרוץ קצת לפני שמתחילה השקיעה. במהלך התואר לקחתי חלק במועדון היזמות תחת התוכניות: ARTMIS ו-IMPACT והשנה אני לוקחת חלק במועדון MINDSET. בשנה הראשונה לתואר התנדבתי בפרוייקט צמ"ח והיום אני מתנדבת בארגון פעמונים ובארגון 180° שמשלב ומעצים אנשים עם מוגבלויות באמצעות ספורט. בנוסף, אני לוקחת חלק בנבחרות הספורט של האוניברסיטה. שירתתי 7 שנים בצבא כקצינה לוחמת בסוללות כיפת ברזל ובהמשך כמפק"צית ומ"פ בבה"ד 1 והשתחררתי אחרי תפקיד משמעותי בחטיבת המבצעים. מיד אחרי השחרור הדרכתי במדרשה למנהיגות חברתית "עין פרת" ובמהלך השנה השנייה ללימודים ניהלתי את תוכנית המנהיגות "דרך פרת" ומאז אני שבויה בקסם של החינוך הבלתי פורמלי ועולם האימפקט.
   
יובל אוסטר - בת 26 ממושב אלוני אבא. סטודנטית בשנתה השלישית לתואר ראשון במשפטים, במסלול ישיר לתואר שני במנהל עסקים. עם סיום התיכון, לקחה חלק במכינה קדם צבאית גליל עליון – מדרשה למנהיגות חברתית. שירתה כמשקית ת"ש בגדוד 931 של חטיבת הנח"ל. בגדוד יובל פגשה את החברה הישראלית. אותם צעירים מקיסריה וקריית שמונה שהתנדבו להגן על הבית של כולנו, עם כיפה ובלי אלוהים, דוברים עברית או צרפתית, בחום של נבי-מוסא או בקור של מצפה-עדי, זה מה שהפך את השירות שלה לכה משמעותי. לאחר מכן ניהלה צוות הדרכה במחנה קיץ (KIMAMA), מחנה בינלאומי מבית הסוכנות היהודית, המאגד יהודים מכל מדינות העולם לחוף של מכמורת. במסגרת לימודיה, השתתפה בקליניקה למאבק בשנאה על שם שירה בנקי המעניקה ייצוג משפטי לאוכלוסיות חלשות במדינה, וכיום מרכזת את הקליניקה. לקחה חלק במועדון הכלכלה ההתנהגותית ומרכזת כעת את תוכנית כולנא ב' – תוכנית המשלבת את המגזר הערבי בכותלי הקמפוס. מאמינה שלכולם מגיע להרגיש חלק. יובל מתנדבת החל משנת 2016 בעמותת מברוק כראש תחום התנדבות – מברוק נועדה לעודד אנשים לצאת להתנדב והכלי שבחרה לעשות כן, חתונות. עידכון מהשטח, העמותה גייסה עד היום למעלה מ3,500 מתנדבים שהרחבה לא זרה להם ולמעלה מ- 350 ספקים זכו לשמח חתן וכלה. יובל משמשת כנציגת מסלול זאת השנה השלישית. המאכל האהוב על יובל הוא החומוס של שישי והשנה היא תמשיך לאכול אותו באדיקות.
   
מאי ברקוביץ' - סטודנטית בשנה השלישית לתואר כפול במשפטים ופסיכולוגיה. בשירותה הצבאי שירתה כמפקדת טירונים במחנה 80. במהלך השנה הראשונה ללימודיה לקחה חלק בפרויקט "בחזרה לחברה" לשיקום ושילוב אסירים משוחררים בחברה. במהלך השנה השנייה השתתפה בפרקטיקום "הלכה למעשה" של חטיבת התביעות בשיתוף משטרת ישראל, בתוכנית "Pro-woman" לקידום נשים במשק הישראלי ובסדנה משותפת לסטודנטים ואסירים במהלכה הפיקו מסמך לשינוי מדיניות בתחום הזכויות החברתיות. במקביל ללימודיה האקדמאיים עבדה בחינוך הבלתי פורמלי כמרכזת שבט בוגרת והדריכה שכבה בתנועת "הצופים", בה עשתה גם שנת שירות עם נוער מאוכלוסיות מעוטי יכולת ועולים חדשים. כיום, משמשת כנציגת מסלול, חברה באגודת הסטודנטים ולוקחת חלק במועדון Praxis למשפט ועסקים.
   
מור אריאלי - סטודנטית בשנה השלישית לתואר ראשון בתקשורת בהתמחות השיווקית-פוליטית עם חטיבה במנהל עסקים. מור הקימה את המועדון האקולוגי "עקבות" באגודת הסטודנטים בו סטודנטים מתנדבים בחינוך לקיימות, חווים הרצאות בתחום ומשתתפים באירועים להעלאת המודעות למשבר האקלים. בנוסף, מור לקחה חלק בתוכניות שונות באוניברסיטה כגון "מעגל נשים" בו נשים מתנדבות בארגונים חברתיים, "ארטמיס" למנהיגות נשית, וM-club - מועדון השיווק והיח"ץ. מור שירתה ביחידת ההסרטה של דובר צה"ל בתור עורכת וידאו ובמאית. בגיל 20 הקימה עסק עצמאי לצילום ועריכת סרטוני תדמית לעסקים ולפני התואר עבדה בדיגיטל של מפלגת "כחול-לבן" בבחירות ה-22 לכנסת. במהלך הלימודים מור עבדה כעוזרת הוראה בקורסי הוידאו השונים וכעוזרת מחקר בתחום התקשורת.
   
מיכל גל - סטודנטית בשנתה השלישית לתואר ראשון במסלול המצטיינים לאסטרטגיה וקבלת החלטות בבית הספר לאודר לממשל, דיפלומטיה ואסטרטגיה. בשנה הראשונה ללימודיה שימשה כנציגת מסלול ממשל, התנדבה כמדריכה עבור קבוצת בני נוער בסיכון מטעם עמותת ״מנהיגות עסקית צעירה״ ולקחה חלק בתוכנית PROWOMAN לקידום סטודנטיות במשק הישראלי ובמיזם ״שאגי״ המייצר מעגלי שיח בין חרדים לחילונים. בנוסף, לקחה חלק במועדון ILYP הפועל תחת ארגון ״PUGWASH״ ועוסק בביטחון אזורי, אסטרטגיה ומו״מ. בשנה השנייה שימשה כחונכת בשבוע היכרות מטעם בית הספר לממשל, התמחתה במכון למדיניות נגד טרור ובמכון לדעת קהל בארה״ב, המשיכה תפקידה כנציגת מסלול ממשל ושימשה כרכזת ממשל אשר אמונה על נציגי המסלול של ממשל וקיימות ותיפקדה כראש מחלקת השיווק של אגודת הסטודנטים. בנוסף, התנדבה כאחראית יח״צ בארגון ״מברוק״ שמסייע לזוגות שידם אינה משגת להתחתן ולקחה חלק בפורום לקידום סטודנטיות בפוליטיקה בהנחיית תא״ל במיל׳ שרון ניר, בפרויקט ממשלת הצללים במשרד לביטחון פנים ובמועדון IDChina. כיום, מיכל לוקחת חלק בחטיבת מצטיינים לדאטה, ממשל ודמוקרטיה בהנחיית פרופ׳ קרין נהון ומשמשת כסגנית יו״ר אגודת הסטודנטים באוניברסיטה. לפני הצבא, לקחה חלק כחניכה ומדריכה בתנועת הצופים. בצבא שירתה כקצינת ת"ש בבה״ד חיל הים וכמפקדת קורס משקיות ת"ש. עם שחרורה, טסה למחנה קיץ של הסוכנות היהודית ועבדה בקמפיין של מפלגה פוליטית.
   
נועה רחום - סטודנטית בשנה השלישית לתואר ראשון במשפטים במסלול הישיר לתואר שני MA בממשל, דיפלומטיה ואסטרטגיה. בשנה הראשונה ללימודיה, השתתפה בפרויקט "סטודנטים למשפטים בשירות הקהילה" בבית המשפט לענייני משפחה בת"א, השתתפה במלגה הבין-דורית בחונכות אישית ובתוכנית "Pulse" של מועדון היזמות. במקביל התנדבה נועה בתוכנית "בשביל" המעודדת מחויבות חברתית בקרב בני נוער וב"פרויקט הלאומי" מטעם התאחדות הסטודנטים. בשנה השנייה לקחה חלק בקליניקה לייצוג צעירים ובני נוער אותה מרכזת השנה. כמו כן, השתתפה במועדון "Praxis" למשפט ועסקים, במעגל נשים 26, בפרויקט "סטודנט מלווה", בתוכנית "ממשלת הצללים" במסגרת משרד הפנים ומתנדבת כמלוות משפחות בארגון "פעמונים". כיום נועה משתתפת בפרקטיקום הליכי שפיטה וקבלת החלטות בשיתוף הנהלת בתי המשפט ולהתלוות לשופט בבית המשפט המחוזי ובנוסף מרכזת את עמותת "מבואות משפט" בקמפוס. במקביל ללימודיה, עובדת בלשכת שר הביטחון. טרם גיוסה הצבאי עשתה שנת שירות וריכזה את הפעילות החברתית במוסד חינוכי "שקמה" בקיבוץ יד מרדכי. בשירותה הצבאי שימשה כמדריכת חי"ר במדור מרגמות, קצינת שריון במדור ההדרכה בשיזפון וסגנית ראש מדור ההדרכה בחיל.
   
נתאי שטרן – סטודנט שנה רביעית לתואר ראשון כפול במשפטים ומנהל עסקים. עובד בנציבות שירות המדינה ובשנה הקרובה עתיד להתחיל התמחות במשרד עו״ד מיתר. במהלך לימודיו, לקח חלק בקליניקה לשלטון מקומי, בפרקטיקום ״פלילי וליטיגציה״ ובתוכנית המנטורים של מועדון הנדל״ן. בשירות הצבאי שירת במגוון תפקידים, סיים כקצין מבצעים בחטיבת הנח״ל וכמפקד צוות בבית הספר לקצינים. כיום, משרת מילואים פעיל באוגדת עזה. בטרם גיוסו, התנדב בעמותת ״שמחה לילד״ המסייעת לילדים חולים ובני משפחותיהם כחונך אישי וכרכז מחנות הקיץ. כמו כן, היה בעבר חניך ומדריך בתנועת הנוער ״בני עקיבא״.
   
עידן צין - סטודנט שנה ג' לתואר ראשון במשפטים במסלול הישיר לתואר שני בממשל. בשנתו הראשונה השתתף בסדנה למיגור הגזענות בחברה הישראלית בהובלת עו"ד ומנכ"לית משרד המשפטים לשעבר, אמי פלמור, וכן התנדב בלשכת ההוצאה לפועל בתל אביב. בשנתו השנייה השתתף בקליניקה הפלילית לייצוג נאשמים בסניגוריה הציבורית, ולקח חלק בפרויקט פר"ח בה חנך ילד בעל צרכים מיוחדים. כיום משתתף בפרקטיקום פלילי וליטיגציה בשיתוף פרקליטות מחוז תל-אביב פלילי. בצעירותו שיחק כדורסל במחלקת הנוער של הפועל חולון ועם סיום לימודיו התגייס לצה"ל ופיקד על פלוגת סרבנים בלשכת הגיוס תל השומר. לאחר שחרורו יצא לשליחות מטעם הסוכנות היהודית והדריך במחנה קיץ במסצ'וסטס. עם חזרתו, הדריך במכינה הקדם צבאית של ארגון בינ"ה בדרום תל אביב ושימש כרכז הכנה לצה"ל. במהלך שנה זו העביר סדנאות ושיעורי תוכן במגוון נושאים, וכן יזם עם החניכים מפגשים עם פוליטיקאים ואנשי ציבור. בנוסף, ריכז את תחום בני הגיל השלישי במכינה בשיתוף עם עמותת סל"ב, במסגרתה כל חניך ליווה ניצול שואה מרותק בית.
   
עינת בנג׳י – סטודנטית לתואר ראשון במשפטים מואץ ל-M.A במשפט, טכנולוגיה וחדשנות עסקית. במהלך הלימודים לקחה חלק בתוכניות שונות בקמפוס, ביניהן: ׳הקליניקה להנגשת המשפט לסטארט-אפים׳, בה מוענק ליווי משפטי ליזמים מאוכלוסיות מטרה, תוכנית ׳סטודנטים למשפטים בשירות הקהילה׳, בה מוענק סיוע לחייבים בהוצאה לפועל כפר סבא, ועוד. בנוסף, התנדבה במדור מעורבות חברתית באגודת הסטודנטים, לקחה חלק בתוכנית PRO-WOMAN, תוכנית גדעון – בה הוכשרה להסברה פרו-ישראלית בקמפוסים בארה״ב, וכעת בתוכנית רבין למנהיגות ותוכנית פעמונים. במקביל ללימודיה, שילבה עבודה במשרד עורכי דין העוסק בענייני נדל״ן ובמשרד אחזקות פיננסיות, ואף התנדבה ב׳פרויקט אוזן קשבת׳ של עיריית הרצליה, בו המתנדבים ליוו את בני הגיל השלישי במהלך משבר הקורונה. טרם לימודיה באוניברסיטת רייכמן, התגייסה לחיל האוויר כפקחית טיסה ובהמשך שירתה כקצינה בענף התיאום הבינלאומי של חיל האוויר. במסגרת התפקיד הובילה את קשרי החוץ של חיל האוויר עם מדינות אירופה ואסיה, נבחרה כקצינה מצטיינת ומשרתת בענף במילואים. לאחר שחרורה מצה״ל, נשלחה לארה״ב במסגרת הסוכנות היהודית כמדריכת תרבות ישראל במחנה קיץ יהודי בנאשוויל, טנסי.
   
רועי שפיר - סטודנט שנה שלישית לתואר ראשון בממשל, דיפלומטיה ואסטרטגיה. במהלך לימודיו השתתף במספר תכוניות התמחות שונות מטעם האוניברסיטה. במהלך השנה הראשונה לתואר התמחה במכון לחקר טרור ICT.בשנה השנייה, רועי התמחה במשרדי RP;RC רימון כהן ושות, משרד ליעוץ אסטרטגי וניהול משברים. כמו כן, השתתף בתוכנית ממשלת הצללים תחת המשרד לביטחון פנים. בנוסף רועי משמש כנציג מסלול הסטודנטים במהלך שלוש השנים של התואר. כחלק מתפקיד זה על רועי לעבוד מול כלל הגרומים השונים במרכז הבינתחומי. לפני לימודיו האקדמיים שירת בצה"ל כקצין מודיעין בתפקידים שונים. רועי משלב את לימודיו עם תפקיד אינטנסיבי במילואים כסגן קמ"ן חטיבה. רועי עובד בישראל דיגיטלית במטרה להתאים את שרותי המדינה לעידן הדיגיטלי.
   
רבקה פקדו - סטודנטית שנה רביעית לתואר ראשון במשפטים וממשל. לפני הלימודים עסקתי בעיקר בחינוך, עבדתי כמדריכה בפנימייה לילדים ונוער בסיכון ובהמשך כמדריכת לילה במעון אבחוני לנוער קצה. בצבא שירתתי כמדריכת קליעה בגולני, קצינת קליעה בתותחנים, קמב"צית גדס״ר גבעתי ורל״שית מפקד אוגדה 162. לאחר השחרור לקחתי חלק במשלחת התנדבות להודו מטעם "לוחמים ללא גבולות" במסגרתה לימדנו ילדים שיעורי ליבה, שיפצנו גן ילדים והדרכנו מורים וילדים. עם תחילת לימודי התואר המשכתי לעסוק בחינוך בלתי פורמאלי, התנדבתי במרכז פנאי לנוער בסיכון "דרך האתגר" בנתניה, מקום אשר מעניק לילדים ונוער מקבוצות 'מוחלשות' סיוע לימודי, חוגים וכן פעילויות חברתיות. בהמשך, השתתפתי בתוכנית ProWoman לקידום ועידוד יזמות נשית במשק הישראלי ולקחתי חלק כחונכת פר"ח אשר מעניק שיעורי עזר ותמיכה חברתית לילדים מאוכלוסיות שונות. השנה משתתפת בקליניקה לסיוע פרטני קהילתי ועובדת בפרקליטות הפלילית במחוז מרכז.
   
שחר עזריה - סטודנט שנה שלישית לתואר ראשון בממשל, דיפלומטיה ואסטרטגיה. בשירותו הצבאי שירת כסמ"פ באיסוף קרבי באוגדת עזה, כיום משרת כקצין איסוף במילואים באוגדת עזה. במהלך לימודיו השתתף בתוכנית "ממשלת הצללים" תחת משרד הפנים, במהלכה עבד יחד עם צוות סטודנטים על רעיונות לקידום מעמד הנשים ושילובם בתפקידי מפתח בגופים סטטוטוריים. בנוסף, השתתף בתוכנית שאג"י המפגישה בין קבוצות חרדים לחילונים על מנת למנוע את הפילוג החברתי ההולך וגובר בין האוכלוסיות השונות. במהלך משבר הקורונה, הקים יחד עם חבריו לתואר את פרויקט "משלוח דורות" אשר בא להפיג את תחושת הבדידות של ניצולי השואה בתקופה מורכבת זו.
   
שיר בינות - סטודנטית שנה ד' לתואר כפול במשפטים וממשל. בוגרת שנת שירות של הנוער העובד והלומד במהלכה ריכזה בפועל את כלל פעילות קן "רמת גן מרכז" והובילה את המאבק לקבלת מבנה פעילות ראוי. לאחר שירותה הצבאי כמורה חיילת במסלול נח"ל עבדה כרכזת נוער בכרמיאל, הקימה וניהלה מרכזי נוער והובילה את תוכנית "נאמני ביטחון" שפעלה למוכנות חירום עירונית. בשנה א' לקחה חלק במועדון הדבייט של המרכז הבינתחומי, הייתה פעילה באגודת הסטודנטים במדור מעורבות חברתית ובעמותת "בחזרה לחברה" המסייעת במציאת עבודה לאסירים משוחררים ומחקר בתחום זה. כמו כן בוגרת תוכנית PRO WOMEN - לקידום נשים במשק ישראלי. במהלך לימודיה לקחה חלק בקליניקה לייצוג נוער וצעירים והתלוותה לסנגור בתיקי נוער. בנוסף לקחה חלק בפרקטיקום "הליכי שפיטה" בבית משפט השלום בתל אביב. פעלה כרכזת מיצוי זכויות בעבודה מטעם הסתדרות העובדים הכללית ולקחה חלק בפעילות ארגון "לב אחד" במהלך סגרי הקורונה ומבצע "שומר חומות".
   
שי קטריבס - בן 26 גדל ומתגורר בהרצליה, סטודנט בשנה שלישית לתואר כפול בפסיכולוגיה ומנהל עסקים. זו שנה שנייה ברציפות ששי לוקח חלק בפרויקט חונכים בבית ספר הבינלאומי ע"ש רפאל רקנאטי, המשבץ חונך אחד לקבוצה של כ-20 סטודנטים מכל העולם. תפקידו לשמש מנחה ומלווה את לסטודנטים בתהליך ההתאקלמות בארץ, ובשנת הלימודים הראשונה במוסד. שי מאמין בקבלה הכלה ונתינה כדרך חיים, ויש לו זיקה גדולה לאינטראקציה רב תרבותית. לאחר שירותו הצבאי עבד והתגורר באירופה כשנתיים. בעברו התחרה בג'ודו בסבב הבינלאומי כחבר נבחרת ישראל בוגרים, והתחנך בתנועת הנוער צופי ים, בשבט "דקר" שממקום בחוף זבולון בהרצליה. כיום הוא מדריך שייט ומאמן ג'ודו, במסגרות שונות של נוער בסיכון וצרכים מיוחדים. בניהם מכינת "מגדלור" המפגישה נוער מכל קצוות האוכלוסייה הישראלית לשנה של הכנה ערכית, פיזית ומנטאלית לשירות משמעותי בצה"ל, תוך שימוש בפלטפורמה של חינוך ימי. שי מתנדב בעמותת "בית על הים" המקיימת מגוון גדול של פרויקטים שמנגישים את הספורט הימי על מגוון ענפיו לאוכלוסיות נכים גופנית, אוטיסטים, פגועי נפש ואוכלוסיות נתמכות נוספות. עשה שנת שירות בפנימיית "מבואות ים" שבמכמורת, דרך גרעין האומנויות של תנועת הצופים (אנ"ת). את שירותו הצבאי החל בקורס טייס וסיים ביחידת הלוט"ר כצלף ומפקד הכשרות צלפים ליחידות המיוחדות של צה"ל.
   
צהיינש אבטה - סטודנטית בשנה השלישית לתואר ראשון במשפטים ותואר שני בממשל, דיפלומטיה ואסטרטגיה. בשנה הראשונה ללימודיה השתתפה בסדנה למיגור הגזענות בהנחיית עו״ד אמי פלמור, מנכ"לית משרד המשפטים לשעבר, ולקחה חלק בפרויקט "סטודנטים למשפטים בשירות הקהילה" בו התנדבה בביהמ"ש לענייני משפחה בת"א. בשנה השנייה השתתפה בקליניקה הפלילית מטעם סנגוריה הציבורית, בנוסף, לקחה חלק בתוכנית Pro Woman לקידום נשים במשק הישראלי. צהיינש זכתה בהאתקון משפטים מטעם התנועה לאיכות השלטון. כיום צהיינש משתתפת בפרקטיקום הליכי שפיטה וקבלת החלטות בשיתוף הנהלת בתי המשפט וללוות שופט בבית משפט השלום בתל אביב. כמו כן היא מרכזת את הקלינקה הפלילית מטעם הסניגוריה הציבורית. במקביל ללימודים עובדת במחלקה המשפטית של חברת MinuteMedia . שירתה כעובדת חדר מבצעים בטייסת קרב בתל נוף וביצעה תפקיד המשך כקצינת הדרכת בטייסת קרב במצפה רמון.
   
ליאור רובך - סטודנטית שנה שלישית לתואר ראשון במסלול המצטיינים באסטרטגיה וקבלת החלטות, בבית הספר לאודר לממשל, דיפלומטיה ואסטרטגיה. יצאה ללימודים במסגרת תוכנית שירות 'אופק' של הצבא. משרתת כלוחמת וקצינה בגדוד קרקל, בדרגת רס"ן. במסגרת שירותה הצבאי, ביצעה מספר תפקידים פיקודיים, ביניהם: מ"פית וקצינת אג"ם גדודית. טרם הצבא, עשתה שנת שירות בעיר גדרה, והייתה בת גרעין של הנח"ל בקיבוץ כיסופים, מטעם תנועת הצופים. במקביל ללימודיה באוניברסיטת רייכמן, השתתפה בתוכנית "ממשלת הצללים" תחת משרד הרווחה; חברה ב"פורום לקידום נשים לפוליטיקה" בהובלתה של תא"ל שרון ניר ובפרויקט 'מנהיגות והסברה הבין דורית' בשיתוף גמלאי הרצליה. בנוסף לאלו, בשנה הראשונה ללימודים התנדבה בפרויקט "שאג"י ערבים" ובעמותת "צמ"ח" והייתה פעילה ב"מועדון השפות", "Artemis" ו-"IMPACT". בשנה הנוכחית לוקחת חלק ב"סדנה למיגור גזענות – ממחאה להשפעה" בהובלת עו"ד אמי פלמור. מזה כשלושה חודשים, ליאור היא אמא לאימרי, דור המנהיגים הבא של מדינת ישראל.
   
תומר רוזנטל - סטודנט שנה שלישית לתואר ראשון דו-חוגי בקיימות וממשל. תומר נמצא בתוכנית שירות בצבא, במסגרתה יצא ללימודים אקדמיים מלאים ועתיד לחזור בסיומם לשירות פעיל כמפקד לוחם בחיל השריון.