המרכז לנגישות וטיפוח כישורי למידה נועד לסייע לסטודנטים לשפר את כישורי הלמידה שלהם באמצעות פגישות אישיות, קורס הדרכה ייחודי 'ללמוד איך ללמוד' הפתוח לכול סטודנט במודל ועוד מגוון פעילויות. איתנו תלמדו איך לומדים מרחוק באמצעות הזום, ניהול זמן, כתיבת עבודות, הקשבה בהרצאות ועוד ועוד. בנוסף, אנו מסייעים בהנגשה אקדמית והתאמות על רקע רפואי לסטודנטים עם מגבלה פיזית, נפשית, חושית או קוגניטיבית, וכן סטודנטים המתמודדים עם מגבלה רפואית זמנית או קבועה שהינה בעלת השלכות תפקודיות הקשורות בלמידה.

​* בקשת הנגשה בלימודים ובסיורים יש להגיש 90 יום לפחות לפני תחילת הסמסטר למרכז הנגישות במייל: negishut@runi.ac.il או בטלפון: 09-9602738

 

*האתר עובר עדכונים מעת לעת לכל שאלה אפשר לפנות ל negishut@runi.ac.il

עו"ד עומר סטביסקי
בי"ס הארי רדזינר למשפטים, בי"ס לאודר לממשל, דיפלומטיה ואסטרטגיה

"מרכז הנגישות קודם כול עזר לי להאמין בעצמי! לעשות סדר בכל העומס האקדמי. תאמינו ותשקיעו, הכל אפשרי!"

בנימין איזנברג
בי"ס לאודר לממשל, דיפלומטיה ואסטרטגיה, ביה"ס לקיימות מייסודן של החברה לישראל, כיל ובזן.

''הצוות במרכז הנגישות עזר לי לא רק עם כלי למידה שאני משתמש עד היום, אלא בעיקר גרם לי להאמין בעצמי שאני אכן יכול לצלוח תקופת מבחנים ולהתמודד עם הדרישות של התואר עצמו"

מתן ישראלי
בי"ס אריסון למנהל עסקים, בי"ס טיומקין לכלכלה

"קיבלתי הדרכה והסברה שוטפת, שימוש באמצעים טכנולוגיים ושעות חניכה עם סטודנטית מצטיינת"

עומרי רובנר
בי"ס סמי עופר לתקשורת, .M.A ממשל, בי"ס לאודר לממשל, דיפלומטיה ואסטרטגיה.

"מרכז הנגישות, עזר לי מאוד להתאקלם בקמפוס, תוך ליווי צמוד של צוות המרכז המדהים"

אביב ליבוביץ'
"מרכז הנגישות תמיד עזר לי לקבל את ההנגשה ואת ההתאמות המגיעות לי כסטודנט עיוור, בין אם זה בתוך המרכז הבינתחומי או במיצוי זכויות."

"מרכז הנגישות תמיד עזר לי לקבל את ההנגשה ואת ההתאמות המגיעות לי כסטודנט עיוור, בין אם זה בתוך המרכז הבינתחומי או במיצוי זכויות."

דין אופנהיים
בי"ס אריסון למנהל עסקים

"בשנה הראשונה שלי נחשפתי למרכז הנגישות, הכלים שקיבלתי במרכז לנגישות סייעו לי להתמודד עם לקויות הלמידה שלי, בין אם זה בלימודים ובין אם זה בחיים האישיים"