פעילות מרכז לנגישות וטיפוח כישורי למידה

המרכז לטיפוח כישורי למידה ונגישות מסייע לכול הסטודנטים ללמוד איך ללמוד. שיפור מיומנויות הלמידה האקדמית באמצעות סרטוני הדרכה (במודל), פגישות אישיות ומגוון פעילויות לאורך השנה האקדמית כגון תרגול מיינדפולנס (קשיבות) בכל שבוע. המרכז מסייע לסטודנטים עם מוגבלויות בהנגשה, ליווי אישי ותמיכה.

להישאר מעודכנים ולקבל עוד הרבה יותר. עקבו אחרינו בFacebook >>  

 

 1.  תרגילי מיינדפולנס קצרים - תרגול קצר - 15 דקות של תשומת לב. מיינדפולנס תומך למידה. תרגול בזום-ללא מצלמה. אין צורך בידע קודם. למועדים וקישור לזום, לחצו כאן >> 
  מועדי התרגול יתעדכנו בתחילת הסימסטר.
 2.  ללמוד לבד, ביחד! בואו ללמוד איתי, לפרטים והקלטות, לחצו כאן >> 
 3.  אישי אחד על אחד - מיומנויות למידה ללא תשלום ולכולם! לחצו כאן לפגישות עם רייצ'ל טומס רזניק, לחצו כאן לפגישות עם ד"ר אדי גדרון - או במייל  negishut@runi.ac.il או בטלפון 09-9602738. 
 4.  ללמוד איך ללמוד - שלוש יחידות הדרכה עם סרטונים קצרים על השיטות הטובות ביותר ללמידה באקדמיה מחוקרי מוח, במודל של כל סטודנט באוניברסיטת רייכמן. לחצו כאן לסרטון הסבר קצר >> 
 5.  למידה מרחוק ומיומנויות למידה אקדמיות - שיטות וטיפים בכול אחד מהנושאים כגון: ניהול זמן, הקשבה בהרצאות, ארגון סביבת למידה , מוטיבציה ועוד. לחצו כאן >>
 6.  הרצאה בנושא מיצוי זכויות בביטוח הלאומי - עו"ד המתמחה בזכויות סטודנטים עם הפרעות קשב בביטוח הלאומי תדריך ותענה על שאלות בנושא.
 7.  התאמות והנגשה על רקע רפואי - להגשת בקשות להתאמות בלימודים על רקע רפואי אנא הגישו בקשה על פי ההוראות כאן >>
 • הנגשה אקדמית - פגישה אישית

  רכזת ההנגשה האקדמית נפגשת עם כל סטודנט באופן אישי להכיר, לדבר על האתגרים והצורך בהנגשה או בהתאמות בסמסטר א'.

 • הקניית מיומנויות למידה - סדנאות

  במהלך השנה יתקיימו סדנאות מיומנויות למידה וטכנולוגיות מסייעות המקנות מיומנויות אקדמיות שונות. לפרטים והרשמה עקבו אחרי עמוד הפייסבוק "המרכז לנגישות".

 • הקניית מיומנויות למידה - פגישה אישית

  כל סטודנט מוזמן ליהנות מפגישות אישיות עם אשת מקצוע המתמחה בתחום אסטרטגיות הלמידה. בפגישות, נלמדים כלים ללמידה יעילה יותר והתמודדות עם מכלול האתגרים הלימודיים המלווים את הסטודנט באקדמיה.

 • תרגילי מיינדפולנס קצרים

  "תרגולי מיינדפולנס בכול יום" - תרגול בזום ללא מצלמה, 15 דקות בלבד. אין צורך בידע/ניסיון קודם, אין צורך בהרשמה ואין צורך בידע קודם.

 • טכנולוגיה מסייעת - והשאלת ציוד עזר

  יעוץ, התאמה והדרכה טכנולוגית על מגוון של טכנולוגיות סיוע המותאמות לצרכים השונים של הסטודנטים באוניברסיטת רייכמן. כמו כן, מקיים המרכז לנגישות וטיפוח כישורי למידה שיתופי פעולה עסקיים עם ספקי הטכנולוגיות לרווחת הסטודנטים אשר יבקשו לרכוש את התוכנות והעזרים. ניתן להשאיל אוזניות חוסמות רעש, מחשב נייד עם תוכנות עזר ומכשיר FM.

 • ספריה - הדרכה וייעוץ אישיים

  במיוחד לסטודנטים שלנו: צוות הספרייה מציע סיוע אישי ב: עזרה בחיפוש במאגרי המידע, עזרה בהתמצאות בספרייה, עזרה במציאת ספר. אתם מוזמנים לפנות בדוא"ל אל טלי וטלי מצוות הספרייה ולקבוע עמן מועד לייעוץ בספרייה: טלי דסקל - tdaskal@runi.ac.il או טלי כהן - taliac@runi.ac.il

 • יעוץ בנושא מיצוי זכויות בביטוח לאומי ועמותות

  ניתן לקבל מידע על תהליך הגשת תביעה לביטוח לאומי לצורך קבלת סיוע במהלך הלימודים ולהיעזר ברכזת ההנגשה האקדמית. בנוסף, ניתן לקבל מידע על מיצוי זכויות וסיוע נוסף בעמותות שונות.

 • צור קשר

  המרכז נמצא בבניין מרצים 12, "בצימרים" בין אולם איבצ'ר למרכז לקריירה. מספר 4 במפת הקמפוס של אתר האוניברסיטה. המשרד של דפנה אינגרם - רכזת אדמיניסטרטיבית, מס' 4 במפת הקמפוס 09-9602738 negishut@runi.ac.il