סטודנטיות וסטודנטים יקרים

 

מאז הקמתו בשנת 1994, הגישה המאפיינת את המרכז הבינתחומי הרצליה, לימים אוניברסיטת רייכמן, היא ההתייחסות אל הסטודנטים והסטודנטיות כאל שותפים, הנמצאים במרכז העשייה האקדמית.


אוניברסיטת רייכמן היא מוסד אקדמי מוביל ופורץ דרך, וזאת בזכות השילוב המנצח של הקשר האיתן עם הסטודנטים, הבינתחומיות המובנית בתוכניות הלימוד, הפיתוח המתמיד של דיסציפלינות חדשות, המצוינות המחקרית והחדשנות בהוראה.

 

אוניברסיטת רייכמן הוקמה למען הסטודנטים כאשר כנר לרגלינו ניצב העיקרון לפיו הסטודנט במרכז, והכל נבנה סביבו ובשבילו. אנו מחויבים לקשר ישיר עם הסטודנטים, ליחס אישי, לשביעות רצון, לשירותים חדשניים, למתקני הוראה ברמה הגבוהה ביותר ולמדיניות הדלת הפתוחה לפיה כלל אנשי האוניברסיטה זמינים ונגישים לכל הסטודנטים.

 

אנו פועלים כל העת לשדרג, לייעל ולשפר את השירותים הניתנים לסטודנטים החל משלב הרישום והקבלה, דרך הלימודים האקדמיים, החיים החברתיים בקמפוס, מעונות הסטודנטים, סיוע במציאת התמחויות במהלך הלימודים, תעסוקה לאחר התואר וכן שמירה על קשר מתמשך עם הבוגרים.


לצד הלימודים האקדמיים, הסטודנטים שלנו נהנים משפע של הזדמנויות: תוכניות יזמות המאפשרות לפתח ולהגשים כל חלום, פרויקטים למען הקהילה, תוכניות מחקר להתפתחות אקדמית, פעילויות חברה ותרבות מעשירות, תוכניות מצטיינים, היכרות עם סטודנטים מרחבי העולם, מפגשים ושיתופי פעולה עם מרצים מובילים, טיפוח כישורי למידה, רשת חברתית ומקצועית ועוד. כל ההזדמנויות לפניכם - רק תבחרו.
כסטודנטים תקבלו כאן את ההשכלה המיטבית במהלך לימודיכם, ויחד עם זאת נצייד אתכם במגוון כלים חיוניים להתמודדות עם אתגרי ה״עולם החדש": חדשנות, יזמות, יצירתיות, גמישות, ציונות ותרומה לקהילה.


אני שמחה שבחרתם להתחיל את דרככם בעולם האקדמיה יחד איתנו ומברכת על הצטרפותכם למשפחת אוניברסיטת רייכמן.

 

ד״ר איילת בן עזר

מנכ"לית וסגנית נשיא