להקת המחול הייצוגית של אוניברסיטת רייכמן - IDC Dancing

 

פרופיל הקבוצה

להקת המחול הייצוגית של אוניברסיטת רייכמן הוקמה בשנת 2002 ביוזמת שתי סטודנטיות מן המרכז והכוריאוגרפית איה מור ששון. הלהקה הוקמה על רקע הצורך של רקדנים צעירים לשוב לעולם המחול לאחר שירותם הצבאי ולשלב זאת גם בהיותם במסגרת האקדמית, קונספט שקיים באוניברסיטאות וחדש בעולם המוסדות האקדמיים הפרטיים.

 

כיום, הלהקה מורכבת מסטודנטים ובוגרים של האוניברסיטה מכלל הפקולטות וכן מסטודנטים מבי"ס הבינלאומי ע"ש רקאנטי. הלהקה עוסקת במגוון רחב של סגנונות מחול בדגש על המחול המודרני וביניהם; בלט קלאסי, פולקלור, ג'ז והיפ-הופ.

 

 

 

עבודה שוטפת

להקת המחול פועלת באופן המותאם לאופי הסטודנטיאלי של הרקדנים. בתחילת שנת הלימודים נערכים מבחני קבלה שמאפשרים הצטרפות רקדנים נוספים לשורות הלהקה. כמו כן, במהלך חודשי המבחנים נערכות חזרות מיוחדות וייעודיות בלבד לקראת מופעים. הלהקה פועלת היום בהנהלתן של דנה שם טוב ואור בן עזרא, ועורכת חזרה שבועית קבועה (בימי ב' בשעה 20:15) וכן חזרות נוספות לקראת מופעים בניהולה של הגב' איה מור ששון. הלהקה מתאמנת בקאנטרי קלאב הרצליה אשר פועל בשיתוף פעולה נרחב עם הלהקה כבר מתחילת דרכה. כמו כן, כחלק מהתמקצעות הרקדנים, מתקיימות סדנאות כוריאוגרפיה ושיפור מיומנויות. בשנים האחרונות הועברו סדנאות בכפר האקולוגי של להקת "ורטיגו" בהנהלתה של נעה ורטהיים.

 

במהלך השנה, הלהקה מופיעה במגוון רחב של אירועים במרכז הבינתחומי ומחוצה לו, באירועי אגודת הסטודנטים, בין היתר, בפסטיבל המחולות בכרמיאל, ב"מחסן 2" בנמל יפו, באירוע TEDIDC וכן באירועי התנדבות שונים כחלק ממעורבותה בתרומה לקהילה, כגון: בית אבות בית משען, אירוע תרומה בחג החנוכה ל"בית לוינשטיין" וכו'.


פרטי התקשרות:

כתובת מייל: idcdancing@gmail.com

 

לאתר הלהקה לחצו כאן >>