מעגל נשים

 

"מעגל נשים" הוא ארגון התנדבותי, בינלאומי, א-פוליטי ללא מטרות רווח של נשים צעירות ומשפיעות. מעגל נשים באוניבסריטת רייכמן פועל בזיקה לארגון העל, בהתאם לערכיו ובמטרה להנחיל באקדמיה את המוטו שמוביל את הארגון הארצי  -חברות, עשייה ונתינה למען הקהילה ולשלב עשייה חברתית עם הלימודים האקדמיים. 

הפעילות מספקת ניסיון בתחומי הניהול, ארגון, יזמות, רכישת קשרים עסקיים וחברתיים ומטרתו לקדם ערכי חברות ואחווה בעזרת מעורבות חברתית.
אנחנו מזמינות סטודנטיות מכלל בתי הספר המעוניינות לתרום לקהילה ולאוכלוסיות נזקקות תוך שימוש בכישורים חברתיים, חוש מנהיגות ויוזמה אישית. 

לפני כשנתיים בחרנו לקיים אירוע התרמה למען בית החולים גהה, במטרה לשפץ חדר כושר ע״ש ערד וימית ליניאל ז״ל, אשר יהיה חלק מהטיפול של השוהים בביה"ח. 

תרופות לחולים ידועות כגורמות להשמנה עד רמה מסכנת חיים, ועל כן חדר הכושר ישמש כדרך אידיאלית להוצאת אגרסיות ולשיפור הרגשתם של המטופלים בעודם מתמודדים עם השלכתן של התרופות.  ביה״ח מנסה במשך מספר שנים להשיג תרומות למען המטרה, אך ללא הצלחה, וזאת בעקבות הסטיגמות הרבות שיש על מחלות נפשיות שמרתיעות אנשים מלהיות מקושרים לתרומה שכזו.

 

השנה האחרונה הייתה מאתגרת עקב הקורונה ולכן אירוע ההתרמה שתוכנן לא התקיים כמתוכנן.
אנו מתרגשות להתחיל שנת פעילות נוספת מלאה בעשייה.

 

פרטים חשובים:

שפת המועדון: עברית

פעילות שנתית יום א' 17:00-18:30

תאריכי הרשמה: 27/10-03/11

יצירת קשר: 

פייסבוק: מעגל נשים 26 אגודת הסטודנטים הבינתחומי Ladies Circle IDC