אגודת הסטודנטים היא הבית של הסטודנטים באוניברסיטת רייכמן. זהו הגוף המייצג של הסטודנטים במרכז והגוף ההתנדבותי הגדול באוניברסיטת רייכמן. פעילות האגודה מתמקדת בשלושה מישורים עיקריים: טיפול בעניינים אקדמיים, ניהול מערך נרחב של עשרות מועדונים מקצועיים להעשרה והפעלת מדורים הפועלים בכל תחום הנוגע לסטודנטים במרכז.

האגודה הוקמה ומנוהלת על ידי הסטודנטים, נועדה עבורם, ופועלת לשפר מעמדם בכל התחומים הקשורים לחיים הסטודנטיאליים באוניברסיטת רייכמן ומחוצה לה.

באגודת הסטודנטים קיימות מחלקות שונות: מועדונים, תרבות, רווחה, שיווק, אדמיניסטרציה, מחלקת מזכ”ל והפורום האקדמי הכולל את נציגי המסלולים. בתוך כל מחלקה פועלים מדורים רבים, אשר לכל אחד מהם תפקיד שונה וחשוב הנוגע לרווחתם של הסטודנטים הלומדים באוניברסיטת רייכמן.

 

 

מתנדבי האגודה הם לב העשייה באגודת הסטודנטים. מדי שנה כ-400 מתנדבי האגודה יוזמים ומנהלים מאות אירועים ופרויקטים שונים לטובת ולרווחת הסטודנטים. זאת בנוסף לפעילות השוטפת בקידום ובייצוג הסטודנטים בנושאי אקדמיה, רווחה, מילואים ועוד.


העומדים בראש האגודה נבחרים על ידי הסטודנטים בקמפוס בבחירות ישירות. ההצטרפות לאגודת הסטודנטים מקנה לסטודנט שורה ארוכה של הטבות ושירותים ייחודיים, בתשלום דמי חבר שנתיים.

שירותי אגודת הסטודנטים

אקדמיה

רוווחה

חברה

מעורבות חברתית

 • ​אקדמיה
  ייצוג הסטודנטים מול סגלי ההוראה ומנהלי הסטודנטים באמצעות נציגי המסלולים, מעורבות בשיבוץ הקורסים ותאריכי המבחנים, הפעלת מערך קורסי עזר ושיעורים פרטניים, הכנה לקראת תקופת המבחנים ומענה לאוכלוסיות ייחודיות במרכז. בנוסף, מסייעת האגודה לחיילי המילואים בבעיות פרטניות, בשיתוף דיקנאט הסטודנטים. האגודה פועלת לשיפור איכות ההוראה ולהטמעת טכנולוגיות למידה.

 

 • רווחה
  שיפור תנאי הסטודנטים בתחומים הקשורים ישירות ללימודים או בתחומים הנלווים להם, כדוגמת: הסדרת מרחבי למידה, גיוס מלגות, הגשת הנחות בארנונה, הפעלת מאגר דיור, פיקוח על מחירי הקפיטריה, הטבות למשרתי המילואים ואיתור הנחות והטבות צרכניות לסטודנטים. באפליקציה של האגודה תוכלו למצוא את כל המידע שרלוונטי לסטודנטים בקמפוס. בנוסף, מועדון האשראי מספק לכם הטבות ייחודיות.

 

 • חברה
  גיוון והעשרת חיי החברה בקמפוס וחיבור בין הסטודנטים בבתי הספר השונים. במסגרת זו פועלים מועדוני האגודה השונים, מתקיימים אירועי תרבות, וובינרים והרצאות לכלל הסטודנטים, נערכים כנסים סטודנטיאליים בשיתוף עם בתי הספר, אימוני ספורט מסובסדים ועוד. בנוסף, אגודת הסטודנטים מעודדת יוזמות וקידום רעיונות עצמאיים של סטודנטים ומספקת סיוע ותמיכה בהוצאת הרעיונות האלה לפועל.

 

 • מעורבות חברתית
  האגודה יוזמת אירועי מעורבות חברתית, מסייעת בהוצאה לפועל של התנדבויות מסלוליות, וחושפת את הסטודנטים למגוון אפשרויות ההתנדבות הקיימות. בנוסף, מפעילה האגודה את המלגה הבין דורית, מלגה חברתית בשיתוף דיקנאט הסטודנטים, עיריית הרצליה ומפעל הפיס, הפועלת לחיבור בין דורי בין קהילת הסטודנטים באוניברסיטת רייכמן הרצליה לבין אוכלוסיות הגיל השלישי וילדים ונוער בעיר הרצליה. הרשתות החברתיות של אגודת הסטודנטים ואתר האגודה מרכזים מידע אודות מטרותיה ומגוון התפקידים המקצועיים וההתנדבותיים בה, כמו גם הטבות ושירותים הניתנים לסטודנטים ומידע על זכויותיהם, עדכון על אירועי האגודה ועוד. אתם מוזמנים לקחת חלק ולהצטרף לאגודת הסטודנטים.

צרו איתנו קשר

יו"ר האגודה

סיו"ר האגודה

משרד האגודה

 • כתובות מייל
  aguda.office@runi.ac.il