מרכז הכתיבה של אוניברסיטת רייכמן

החזון שלנו הוא לסייע לתלמידי אוניברסיטת רייכמן להפוך לכותבים מיומנים בעלי יכולת להעריך באופן ביקורתי את כתיבתם, ולפתח את הכישורים אשר יאפשרו להם להביע את רעיונותיהם באופן לוגי, רהוט ומובנה. אנו מציעים סיוע בכל היבטי הכתיבה באנגלית, כולל פיתוח טענות, דקדוק, תחביר, ארגון, סגנון, הנמקה וציטוט.


  מרכז הכתיבה כולל צוות של חמישה עשר מדריכים מוכשרים ומסורים מבתי ספר שונים באוניברסיטה. המדריכים מציעים פגישות אישיות, בחינם. הפגישות נועדו לסייע לכם להתמודד עם מגוון היבטים בכתיבה אקדמית באנגלית. מאחר ומטרתנו היא לסייע לכם להפוך לכותבים מוצלחים יותר, לא נערוך או נבצע הגהה לעבודותיכם. במקום זאת, נזמין אתכם להפגש עם אחד מהמדריכים שלנו למפגש כתיבה אישי באווירה ידידותית.


  במהלך המפגש, המדריך יעבוד אתכם על היבטים שונים הנוגעים לכתיבה, יציע אסטרטגיות כתיבה ותבניות מוגדרות אשר יענו על דרישות המשימה ועל שאלותיכם, ויראה לכם כיצד ניתן ליישמן. למעשה, המדריך ייתן לכם את הכלים איתם תוכלו לעבוד גם בבית. כך תוכלו ללמוד 'איך לכתוב' במהלך העבודה על משימה אחת ולהשתמש בידע זה על מנת לכתוב בהצלחה עבודות נוספות.

  שירותים במהלך סמסטר ב':


  באפשרותכם להגיע למפגש בודד במהלכו תתרכזו במשימה או כישור מסוימים (45 דקות), או לקבוע מראש מפגש כפול, בן 90 דקות, בו תתמקדו ביעדים או משימות בעלי טווח ארוך יותר. בנוסף, ביכולתכם לקבוע סדרת מפגשים (אשר תאפשר לכם לפתח לעומק את מגוון כישורי כתיבה שלכם).

  פרטים נוספים


  • הנכם מוזמנים להגיע במהלך שעות הקבלה שלנו ולהיעזר באחד מהמדריכים שלנו, גם אם לא קבעתם פגישה מראש.
  • באפשרותכם לקבוע פגישה מבעוד מועד עם אחד המדריכים שלנו. לשם כך, עומדת לרשותם המערכת המקוונת שלנו, אליה ניתן לגשת באמצעות מודל (Moodle). כל שעליכם לעשות הוא לבחור את המדריך והמועד בהם אתם מעוניינים (לא בהכרח במהלך שעות הקבלה המפורטות) והמערכת תיידע את המדריך כי הפגישה נקבעה!

  *להוראות ההרשמה למערכת השעות של מרכז הכתיבה לחצו כאן>>

  בואו לבקר אותנו ותהינו ממגוון השירותים שיש לנו להציע – אנחנו כאן בשבילכם.


  בקרו אותנו בעמוד הפייסבוק שלנו כדי להתעדכן במידע המקוון שלנו ובאירועים עדכניים.

  בכל תגובה, שאלה או הצעה, או במידה ואתם נתקלים בבעיות או שאלות כלשהן, אנא פנו אל רכז מרכז הכתיבה, דר' ליאור כהן בכתובת writingcenter@idc.ac.il