חדשות

לראשונה השנה יקיימו כל בתי הספר אירועי בוגרים משלהם!

18 אפריל
2023

שתפו ב:

אירועי בתי הספר הם הזדמנות להתחבר מחדש עם החברים מספסל הלימודים ועם המרצים שלימדו אתכם.

 

 

הנה טעימה מאירועי בתי הספר שכבר התקיימו:

 

כנס הבוגרים הראשון לבית ספר טיומקין לכלכלה | 20.2.23


שמחנו לראות את מאות הבוגרים שהגיעו לכנס הבוגרים של בית ספר טיומקין לכלכלה - יריית הפתיחה בסדרת מפגשי המחזור של בתי הספר השונים. חברת פאלו אלטו נטוורקס אירחה ופינקה, ליאור שליין הרים את האווירה ועידן טנדלר (סגן נשיא בחברת פאלו אלטו, יו"ר ומייסד place-iL ) שיתף אותנו בסיפור ההצלחה שלו. סגל בית הספר הגיע להעלות זיכרונות ולהתרפק על הנוסטלגיה ואנחנו התרגשנו יחד איתם.

 

כנס הבוגרים הראשון לבית ספר איבצ'ר לפסיכולוגיה | 13.3.23


שמחנו לראות מאות בוגרים ובוגרות תואר ראשון לפסיכולוגיה חוזרים הביתה לקמפוס לכנס הבוגרים הראשון של בית הספר. היה תענוג לראות את האושר של המרצים לראות את הסטודנטים שלהם לשעבר וההתלהבות המדבקת של הבוגרים. במינילינג הבוגרים נהנו מיין וגבינות, ולאחר דברי הפתיחה שמעו הרצאה מעניינת "יצירתיות בחיים ובעבודה" מאת ד"ר אייל דורון.

 

כנס הבוגרים הראשון לבית ספר לקיימות | 23.3.23


נהנינו לראות את בוגרי בית הספר לקיימות חוזרים הביתה לאירוע שהתקיים בקמפוס. הבוגרים נהנו מנשנושים טבעוניים מפוד-טראק ובקבוקי בירה של גולדסטאר. לאחר חיבוקים והשלמת פערים, הבוגרים נהנו מהרצאה מרתקת "משימת רקיע" של איתן סטיבה.

 

הבאים בתור: בית ספר אדלסון ליזמות ב-2.6.23, בית ספר סמי עופר לתקשורת ב-10.7.23 ובית ספר לאודר לממשל, דיפלומטיה ואסטרטגיה ב-18.7.23. הישארו מעודכנים לבית ספר שלכם ברשתות!