חדשות

בואו נדבר על תואר ראשון במנהל עסקים

09 מרץ
2022

בית ספר אריסון למנהל עסקים

שתפו ב:

אפשר לקרוא לתואר הזה מנהל עסקים או פשוט במילה אחת – שפה.
נכון לשנת 2022, אין מי ששפת העסקים אינה רלוונטית עבורו. הן ברמת המאקרו, על הנעשה בסביבה העסקית, והן ברמת המיקרו בהבנת המשק, הארגונים ויחסי אנוש.
משיווק ועד שוק ההון, מבלוקצ'יין ועד פינטק, מדאטה ועד מיומנויות בינאישיות, ללמוד מנהל עסקים פרושו להבין ולשלוט בכלים עדכניים בעולם מתפתח. הידע הנכון בזמן הנכון, ולא רק עבור מי שבוחר בתחום ניהולי או ארגוני.

 


מה לומדים במנהל עסקים?


בית ספר אריסון למנהל עסקים באוניברסיטת רייכמן (לשעבר הבינתחומי הרצליה) מציע תואר מקיף, ארגז כלים עם הכשרה רחבה כמעט לכל תפקיד העולה על דעתם של הבוגרים - ניהולי, יזמי או כחלק מארגון. בפני הסטודנטיות והסטודנטים עומדת מניפת אפשרויות בחירה, לימודי מנהל העסקים כוללים התמחויות בעולמות תוכן של חדשנות דיגיטלית, מימון, שיווק, חשבונאות ועוד.


הסיבות ללימודי תואר ראשון במנהל עסקים באוניברסיטת רייכמן כל כך רבות וטובות, שילוב של תכנים, הזדמנויות, פרויקטים, פרקטיקה ובינלאומיות.
הסטודנטים לומדים ממיטב הסגל האקדמי מהארץ והעולם, מרצים וחוקרים בעלי מוניטין בינלאומיים. יתרה מכך, הסטודנטים המצטיינים, זוכים להצטרף לתוכנית חדשנית ועשירה במיוחד, כראוי לחוד החנית של מיטב המוחות.
בית הספר מאפשר שיתופי פעולה עם חברות מובילות, ולאלו המחפשים להרחיב אופקים נוספים, עומדת אפשרות לזכות בהזדמנות לחילופי סטודנטים בשיתוף אוניברסיטאות מובילות בעולם.
במנהל עסקים כמו במנהל עסקים, לא פעם חיידק היזמות זורם בעורקי הסטודנטים.


לצד תוכנית לימודים בהתמחות אישית (מימון, שיווק, חדשנות דיגיטלית וחשבונאות) בפני הסטודנטים עומדות מגוון תוכניות יזמות, כגון תוכנית ZELL – המעניקה את כל מה שדרוש בכדי להגשים חזון עסקי, מהרעיון ועד שהוא קורם אור ועסקים...

 

לצד הכלים מעולמות מנהל העסקים, הצורך לשימוש בכלים אנליטיים הולך וגובר, כמעט בכל מחוזות הניהול ומקבלי ההחלטות. כישורים מתחום הData Science- הם מהמבוקשים ביותר, לצד תכנים מעולמות מדעי המחשב והנדסת תוכנה. את כולם ויותר ניתן למצוא באחד ממסלולי הדגל באוניברסיטה - מסלול Business and Data Analytics.

 

 

טובים השניים


אז אמרנו שהתואר במנהל עסקים שנושא בחובו ערכי חדשנות ומנהיגות, מומחיות בניתוח נתונים בחברות במשק ועוד. ומי שמעוניין לאתגר את עצמו אף יותר? יש גם מסלולי לימוד דו-חוגיים במנהל עסקים.
אוניברסיטת רייכמן מאפשרת לסטודנטים להרחיב אופקים ולהנות משילוב מסלולים מרתקים כגון תואר ראשון דו-חוגי במנהל עסקים וכלכלה – שילוב של פרקטיקה ותאוריה בהבנת אתגרים כלכליים וניהוליים, או תואר ראשון דו-חוגי ביזמות ומנהל עסקים עבור יזמים בנשמתם, המבקשים להקים עסקים חדשניים או פרויקטים חדשים בתוך ארגונים.
בנוסף, הסטודנטים יכולים לבחור בתואר ראשון כפול במנהל עסקים ופסיכולוגיה, או במנהל עסקים ומשפטים, תוך 4 שנים בלבד – תוכניות המעניקות, מעבר לכל ספק, יתרון משמעותי בשוק העבודה, וקרש קפיצה ללימודים גבוהים יותר. התוכניות עוד רבות וטובות, כולל מסלולים בשפה האנגלית - תואר ראשון דו-חוגי במנהל עסקים וכלכלה או יזמות לצד תואר ראשון במנהל עסקים.

 


מה נותן תואר במנהל עסקים, בואו נדבר ביזנס!


האם שאלתם את עצמכם למה כדאי ללמוד מנהל עסקים?
בוגרי התואר הראשון במנהל עסקים מוצאים את מקומם בשוק העבודה בתפקידי מפתח לצד חברות, סטארט-אפים ויזמויות פרי פיתוחם. למשל אור עופר, מייסד חברת Similarweb שהפכה ליוניקרן, אסף אלדר, מנכ"ל שותף של קרנות הנאמנות של ילין לפידות, מיכל ברעם, Rich Content & Analytics ב-Wix, מיכל קיסוס הרצוג, מנכ"לית פועלים היי-טק והרשימה עוד ארוכה ומכובדת...

 


על-פי נתוני משרד העבודה שהתפרסמו לאחרונה, בוגרי אוניברסיטת רייכמן הם במקום הראשון בבדיקת יכולת ההשתכרות במשק. אם לא די בכל מה שנאמר על היתרונות בלימודי התואר הראשון במנהל עסקים, אין ספק כי מדובר במוכנות אמיתית ומלאה, לחיים העסקיים.