חדשות

תואר ראשון בתקשורת - רלוונטי וחם מתמיד

20 מרץ
2022

שתפו ב:

אז למה לי תקשורת עכשיו?

 

אין דרך אחרת או מדויקת יותר לתקשר את זה – תואר ראשון בתקשורת הוא תואר רלוונטי וחם מתמיד.

בכל רגע נתון נולדים עוד ערוץ דיגיטלי, עוד אולפן וירטואלי, עוד רשת חברתית, משרד יחסי ציבור או פרסום.

אם יש תואר שחולש כמעט על כל תחום, ובעיקר שומר על עצמו עדכני ועומד בקצב החידושים – זהו התואר בתקשורת.


על פניו, מילה אחת ואפילו כמעט מובנת מאילה, הרי כולנו מתקשרים כל חיינו. בפועל, זה בדיוק העניין - תקשורת מלווה אותנו בכל פעולה חברתית, בכל מקום, משנה צורה בהתאם להתפתחויות האנושיות והטכנולוגיות הבלתי פוסקות, ולא פעם מקדימה את זמנה.


להיות האדם הנכון, במקום הנכון, כמעט בכל מקום.

הבחירה בלימודי תואר ראשון בתקשורת, פירושה לבחור להיות עם יד על הדופק ובעיקר עם אינספור אפשרויות לקריירה מרתקת.


למצוא את עצמכם משפיעים ברשתות חברתיות, מובילים מהלכים דיגיטליים חוצי פלטפורמות, מעצבים את המפה התקשורתית בטלוויזיה, ברדיו או בעיתונות הכתובה והדיגיטלית, נותנים את הטון בתקשורת שיווקית פוליטית, במשרדי פרסום או יחסי ציבור,

מייצרים תקשורת אינטראקטיבית או תוכן ויזואלי ועוד ועוד.


מה עושים עם תואר בתקשורת?

 

תוכנית הלימודים לתואר ראשון בתקשורת בבית ספר סמי עופר לתקשורת באוניברסיטת רייכמן, מאפשרת לבוגריה ליהנות ממסלול דינמי, יישומי ומקיף, לצד כל הדרוש על מנת להשתלב ולהוביל במגוון רחב של תפקידים שענף התקשורת מציע.


בין אם בהשתלבות באמצעי התקשורת השונים או הקמת חברות עצמאיות בעולם המדיה, בוגרי התואר יוצאים מצוידים בניסיון תיאורטי ומעשי, מומחים בתחומם מבעוד מועד.


המעבדה לחדשנות במדיה, מעבדת VR, אולפני טלוויזיה אולפני רדיו, חדרי עריכה, חדר חדשות, מעבדה למיזמי תקשורת שיווקית ופרסום, הם רק חלק מהאמצעים העומדים בפני הסטודנטים במסגרת הלימודים.


לצד הפרקטיקה בתוך הקמפוס, התוכנית מאפשרת התנסות מעשית בארגוני התקשורת השונים כבר במהלך הלימודים, כולל חילופי סטודנטים. הכפר הפך גלובלי לפני שנים, לימודי תקשורת פרושם חשיבה מחוץ לקופסא ומחוץ לקמפוס כאחד.


למה ללמוד תקשורת?

 

תואר בתקשורת, מעבר ללא ספק, הוא תואר יצירתי, חדשני ורלוונטי, כנראה, כל עוד המין האנושי קיים ומנהל מערכות יחסים ו...תקשורת.

מה שהופך אותו מרתק במיוחד הוא היותו מונגש על ידי טובי המומחים, המגיעים מתוך האקדמיה והתעשייה גם יחד. אודי סגל, רועי כ"ץ, אדווה דדון ואשלי וקסמן בקשי לצד מומחים מובילים מהאקדמיה כמו ד"ר עמית לביא דינור, ד"ר אורן צוקרמן, ד"ר מורן ירחי וד"ר יצחק חייט הופכים את הלימודים לחוויה מאתגרת, מחוברת לשטח, מרתקת ומקיפה.


אחראי אפיון, מומחית חווית משתמש, יוצרי תוכן, מנחים, שדרנים, מנהלי מוצר מקימי אתרים, מפיקים, עיתונאים, רכזי מערכת, מנהלי הסברה, יועצי תקשורת, הם דוגמאות בודדות לקריירות של בוגרי תואר ראשון בתקשורת מאוניברסיטת רייכמן, שמשתלבים במקומות עבודה כמו: אמדוקס, Wix, 102 FM , ערוץ 13, גוגל, YNET, ערוץ 12 ועוד.


היריעה קצרה מלהכיל או לתקשר את הערך הרב של הבחירה בלימודי תקשורת והאפשרויות האינסופיות העומדות בפני בוגרי תוכנית התואר הראשון בתקשורת באוניברסיטת רייכמן. מוזמנים לקרוא ולהעמיק עוד באתר האוניברסיטה, בינתיים, אלו היו החדשות, ועיקרן תחילה.

 

רוצים לשמוע עוד? לחצו כאן >>