חדשות

ברוכים הבאים מחזור 2025/6!

22 נובמבר
2022

שתפו ב:

בשבוע שעבר נערך שבוע ההיכרות למחזור 2025/6. פתחנו את השנה במסורת חדשה אצלנו באוניברסיטה: כבר משבוע היכרות הסטודנטים החדשים, זוכים להכיר את ארגון הבוגרים שאליו הם ישתייכו לאחר שיסיימו את התואר.


באירוע חגיגי עם אווירת פתיחת שנה, עמדו הסטודנטים עם חולצות כחולות ממותגות במיצג של שנת המחזור שלהם 2025/6. רחפן הועלה לאוויר לתפוס את הרגע המרגש. יצרנו תמונה שתלווה אותם במהלך כל התואר- אשר תזכיר להם מאיפה באו ועוד לאן יגיעו.


לאחר הצילום הרמנו לחיים עם קוקטיילים מפנקים מ- TOJA. משם הסטודנטים המשיכו לטקס פתיחת השנה ומסיבת המשיקים של אגודת הסטודנטים.


יפית כהן, סגנית מנהלת ארגון הידידים וארגון הבוגרים אמרה: ״איזה מרגש היה לפתוח את השנה עם 2400 סטודנטים שנה א' באווירה חגיגית כמו בכל אוניברסיטאות העילית״.


נועם כהן, חונך בבית הספר לפסיכולוגיה בשבוע ההיכרות, אמר: ״משיחות אישיות עם סטודנטים, על אף שהיה חם ומעט מאתגר, הייתה אווירה מהנה וראו את ההשקעה – מהכיבוד ועד החולצות. אני כחונך מאמין שתהיה להם מזכרת מטורפת מהאירוע הזה. זה מה שסיכם את שבוע ההיכרות! ללא ספק ניכרת המחויבות, ההירתמות, והכי חשוב – כולנו רוצים חולצה״!


הדר כהן, סטודנטית שנה א׳ לממשל וקיימת, שנחכה באירוע מספרת ״החוויה עצמה הייתה מרגשת מאוד, כשהתקבצנו כולנו לתמונה ההרגשה הייתה שאנחנו חלק ממשהו ושאנחנו שייכים כבר מהרגע הראשון. בנוסף, כשעמדנו שם, מחכים שיצלמו אותנו, כל אחד מאיתנו שיתף לאחר איך הוא מרגיש, מה החששות והציפיות שלו. זה אירוע כיפי, מגבש – ואפילו קיבלנו קוקטיילים וחטיפים״.


אז למחזור 2025/6, שיהיה הרבה בהצלחה בלימודים כאן, תשאפו גבוה, וברוכים הבאים משפחת אוניברסיטת רייכמן.


לאלבום התמונות של האירוע המרגש לחצו כאן >>