חדשות

בוגרי חשבונאות בבינתחומי ניצבים במקום הראשון בבחינות ההסמכה של מועצת רואי החשבון

06 נובמבר
2019

שתפו ב:

בוגרי התכנית בחשבונאות בבית ספר אריסון למנהל עסקים במרכז הבינתחומי הרצליה הגיעו למקום הראשון בבחינות ההסמכה של מועצת רואי החשבון (משרד המשפטים) (מועד אביב 2019) בנושא :"חשבונאות פיננסית מתקדמת" ובנושא "ביקורת חשבונות ובעיות ביקורת מיוחדות".

 

שיעור המעבר של בוגרי שנת ההשלמה במרכז הבינתחומי בבחינה בביקורת, עומד על 85%, גבוה בהרבה משיעור המעבר הארצי העומד על 60% (*).

שיעור המעבר של בוגרי שנת ההשלמה במרכז הבינתחומי בבחינה בפיננסית, עומד על 86%, גבוה בהרבה משיעור המעבר הארצי העומד על 62% (*).


שיעור המעבר של הבינתחומי הוא הגבוה מבין המוסדות להשכלה גבוהה בישראל, בפער ניכר.

 

 

(*) ניגשים בפעם הראשונה

 

 

רו"ח שלומי שוב, ראש התכנית בחשבונאות וסגן דיקן, בית ספר אריסון למנהל עסקים: "אני רוצה לברך את הבוגרים שלנו שממשיכים להוביל בקרב המוסדות להשכלה גבוהה ברמה הארצית. ההישג הגדול מבחינתנו הוא העקביות של ההישגים שלנו על פני השנים, תוך הובלת הסטודנטים לחשיבה והבנה עסקית ופיתוח גישה ביקורתית. לטעמי מתכונת בחינות המועצה, למרות התמורות שחלו בהן בשנים האחרונות, עדיין לוקות בחסר ולא משקפות מספיק את ההבנה והחשיבה של הנבחנים. אין לי ספק שככל שהבחינות יצעדו לכיוון הזה היתרון הבולט של בוגרינו יתחדד והפערים אל מול המוסדות האחרים אף יגדלו."


מאז הקמת התכנית בחשבונאות בבינתחומי (2006), התכנית היא המובילה והמשפיעה בישראל. בוגרי התכנית מובילים בעקביות את שיעורי המעבר בבחינות המועצה ולבוגריה קיים ביקוש אדיר בעולם העסקי. בוגרי התכנית מגשימים את ערכי הבינתחומי ומטרותיו ורוח היזמות, החדשנות והרצון לשנות בוערים בהם.

לפרטים נוספים, לחצו>>