חדשות

"קמפוסרט" אירוע בוגרים וילדים

23 אוגוסט
2022

שתפו ב:

ביום ג', 23.8.22 התקיים לראשונה אירוע קיץ לבוגרים וילדיהם – "קמפוסרט". לראשונה הגיע הנה הדור הבא, שבזכותו גם הוריו "חזרו הביתה". באירוע השתתפו כ 400 איש, אשר נהנו ממגוון פעילויות כיפיות לילדים – ג'אגלינג, פינות יצירה, בועות סבון, עמדות צילום של נעלי נמרוד, ציורי פנים ועוד. וכמובן בלי אוכל אי אפשר: אז היו נשנושים טעימים, ועמדות– של פירות וירוקת מ"נוי השדה", שייקים ופנקייקים מ"קוואקר", מעדנים של "מולר", גלידות מ"שטראוס", פיצה מ"פיצה-האט", קפה וברד מ"קפה לנדוור", ולהורים בירה "אסטלה".

 

במהלך הערב התכנסו כולם לצפות בסרט דיסני "לוקה על הדשא, תחת כיפת השמיים.

התרגשנו בתחושת הנוסטלגיה והגעגועים לקמפוס. והתמלאנו גאווה לראות את הבוגרים עושים סיור לילדיהם במקום כה משמעותי בחייהם של הוריהם.

 

מנכ"לית קשרי חוץ - ישראל (אגודת הידידים וארגון הבוגרים), גילי דינשטיין, אומרת כי "היה אושר צרוף לראות את הבוגרים חוזרים הביתה, והפעם עם הילדים שלהם ונהנים כל כך. מניחה שלאור ההצלחה, נהפוך את זה למסורת".

 

גל זוטא, בוגרת תואר ראשון במשפטים, וכיום עו״ד, מנהלת סושיאל ועורכת וידאו, הגיעה עם שלושת ילדיה לאירוע - ״ הגעתי עם הילדים שלי ולמרות שציפיתי שיהיה מושקע הופתעתי בגדול. חשבו על הכל. יצירה, אוכל, סרט תחת כיפת השמיים, חולצות לקטנטנים וכמובן הכי חשוב מפגש עם החברים והחברות ללימודים. שמחה מאוד שהגעתי והילדים שלי כבר יודעים איפה הם רוצים לעשות את התואר״!

 

המשפחות נהנו מתמונה משפחתית מודפסת במתנה מ"לופה" וחולצות של אוניברסיטת רייכמן לקטנטנים עם המשפט "נולדתי להנהיג".

 

תודה לכל הבוגרים המקסימים שחזרו לקמפוס יחד עם הילדים שלהם. היה לנו כיף לראות ולהכיר את דור ההמשך ולארח אתכם באוניברסיטה. התרגשנו מההתרגשות המדבקת שלכם מכל מה שחדש בקמפוס מאז שלמדתם פה ומפרצי הנוסטלגיה מכל עבר.