חדשות

אירוע אהבה

של ארגון הבוגרים

13 פברואר
2023

שתפו ב:

לראשונה קיים השנה ארגון הבוגרים "מסיבת אהבה" – ערב שכולו הוקדש לרווקים ולרווקות בוגרי אוניברסיטת רייכמן, שבאו לחגוג יחד ולמצוא אהבה.

 

במסיבה שנערכה בגלריה דובנוב בתל אביב, ב-13/2/23 ערב לפני וולינטיס (ובחירת התאריך לא מקרית..) הגיעו כ-160 בוגרים ובוגרות נרגשים וחגיגיים.

 

בערב מפנק שהנחה עומר ירדני, עם אלכוהול, נישנושים, מתנות ומוסיקה טובה נפגשו הבוגרים למינגלינג ופעילויות שיעזרו להם לצאת מהמבוכה ולהכיר קצת יותר אחד את השני.


במהלך האירוע המשתתפים נהנו מפעילויות תוכן קבוצתיות, הפעילו את חוש הטעם בטעימות יין ושוקולד ואת חוש הריח עם בשמים בריחות משכרים. לאחר מכן ניתנה להם האפשרות לקבוע דייטים אישיים כדי להכיר מקרוב.

 

 

התרגשנו לראות בסוף הערב את הזוגות שיצאו יחד מהמסיבה ולשמוע על קשרים שנרקמו מהערב המיוחד הזה. אל תשכחו להזמין אותנו לחתונה...

 

שמחנו עוד יותר לקבל למחרת הודעות באינסטגרם, בפייסבוק ובלינקדאין על כמה אנשים נהנו בערב ושמחו על ההזדמנות לצאת קצת מהאפליקציות של ההיכרויות לערב פנים מול פנים.
גם לא נגלה כמה התקשרו לבקש טלפון של מישהי / מישהו מיוחד/ת.
מסתבר שהביטלס צדקו: All you need is love.

 

הכרטיסים לאירוע נמכרו מהר ואנחנו מבטיחים לכל מי שלא הספיק ועדין יהיה פנוי - שהאירוע הבא כבר בתכנון.

 

יעל מונרוב, מנהלת הקהילה וגיוס משאבים בארגון הבוגרים ציינה ש:"היה מרגש לראות את כמות הבוגרים שהגיעו כדי למצוא את החצי השני שלהם בערב מיוחד ומושקע עבורם, ובעיקר לראות את הדייטים שנוצרו בסוף הערב."

בין התגובות שהתקבלו בערב היו "היה ממש טוב. ‏תודה לכל ‏מי שתרם לאירוע".

 

תודה רבה לשותפים שלנו לדרך: באמבל, גאנט, יין בעיר, אתר הקוסמטיקה ONLY'S, יקב רמת הגולן, מסעדת פאסטל, בירה אסטרייה ונייט קוקי.