חדשות

אירוע סיום תוכנית המנטורינג מחזור #7

23 מאי
2023

שתפו ב:

בשבוע שעבר חגגנו את סיום המחזור השביעי של תוכנית המנטורינג בשקיעה מול הים.


תוכנית המנטורינג היא הגשמת החזון של כל ארגון בוגרים באשר הוא: בוגרים מעניקים מעצמם לבוגרים אחרים ועל ידי כך מעניקים בחזרה לאוניברסיטה וגם עוברים תהליך בעצמם. כי לתת זה תמיד גם לקבל.

 

אנו רוצים להודות לצוות המדהים שלנו:


למנהלת התוכנית ניצן אור קדראי,
למנחה המקצועית רויטל גולדופט נביאי
למנטורים המובילים: אטל בכר, מאיה ראובני וניר אהרון
ולצוות המוביל: רויאל-לי שמעון, ליאת אורן אילוז, אורי אפרים, ספיר נחמני, עדי גרון, ציקי ישי וליאל ברזני.

 

במהלך האירוע עצרנו להודות לשני מנטורים מיוחדים אשר לוקחים חלק בתוכנית כבר מספר מחזורים ברצף ותורמים מזמנם ומניסיונם: דני פלד וחגית בכור.
בנוסף, המנטור אבי רביבו והמנטי ליהיא ארליך סיפרו על התהליך שעברו ושיתפו את המשתתפים בחלקים השונים שמרכיבים את הפאזל שנקרא מנטורשיפ: חברות, ביטחון עצמי, הערכה, ציפייה, הקשבה, רגישות, אמון והתבוננות.

 

עפרי דמארי, בוגרת תואר ראשון ושני בפסיכולוגיה ומנטי בתוכנית מספרת על התהליך שלה: ״הייתה לי הזכות לצעוד במסע הזה לצד יוני, שמעבר למנטור, היה לי למאמן ומורה לחיים. במהלך התו כנית למדתי להעז, להתעמת עם פחדים, לחלום בגדול ובעיקר להאמין בעצמי. אני מודה על החיבור עם יוני ועל היכולות המיוחדות שלו שהאירו לי את הדרך אל מעל ומעבר, ובעיקר הפכו את החלומות שלי למציאות. בנוסף, זכיתי להכיר צוות מדהים שתמיד נכון לסייע ולעזור. זכיתי!״

 

מנטורים יקרים, תודה רבה על הזמן שהקדשתם, על תשומת הלב, הרגישות, האכפתיות ובקיצור על כל ההשקעה.
תודה רבה גם למנטיז שלקחו חלק במחזור המנטורינג הגדול ביותר עד כה!

 

תודה רבה לשותפים שלנו לערב המקסים: בר קונטנטו שאירחו אותנו מכל הלב, יין בעיר עם קוקטייל סלקט שבא בול לשקיעה, פקטורי 54 שפירגנו במתנות שוות למנטורים והחברה המרכזית שדאגו לבירה צוננת - אסטרייה שיהיה עם מה להרים לחיים.

 

נתראה במחזור 8!