חדשות

תוכנית המנטורינג פתיחת ההרשמה למחזור #7

06 ספטמבר
2022

ארגון הבוגרים

שתפו ב:

"כל חייך חלמת על ליווי אישי? משתתפים מספרים על תוכנית המנטורינג" –


תוכנית המנטורינג מיועדת לבוגרי אוניברסיטת רייכמן לדורותיהם. התוכנית מתמקדת בליווי, העצמה, הנחייה ופיתוח אישי של הבוגרים. משך התוכנית הוא כחצי שנה. במהלכה זוכים בוגרים נבחרים לליווי אישי והכוונה מאת בוגר בכיר ומנוסה שמשמש עבורם למנטור בהתנדבות. מטרת התכנית היא להכווין ולסייע לבוגרים למצות את עצמם ולבחור בדרכים הנכונות להם בכל תחומי החיים. המנטורים הינם בוגרים מובילים אשר חוו במהלך חייהם הצלחות כמו גם כישלונות, בדרך להגשים את עצמם בפן העסקי והאישי. המנטורים מגיעים מעולמות תוכן מגוונים (היי טק, עסקים, משפטים, נדל"ן, יזמות ועוד') אשר נבחרו בקפידה על ידי צוות ארגון הבוגרים. במהלך התוכנית, המנטורים עוברים הליך הכשרה וליווי ע"י גורמים מקצועיים וארגון הבוגרים. בתוכנית לוקחים חלק כ-100 מנטורים ומנטיז.

 

קישור להרשמה >> https://bit.ly/3vIZMCX

 

"תוכנית המנטורינג מאורגנת ברמה מאוד גבוהה, החל מהליך השידוך בין המנטי למנטור, דרך המפגשים והמידע המועבר, ועד לגיבוש שנוצר בין כל המשתתפים בתוכנית. באופן אישי, זכיתי ללוות מנטי מוכשר שנהניתי מכל מפגש ושיחה שלנו (גם אחרי סיום התוכנית). אני ממליץ בחום להצטרף לתוכנית, בין אם אתם מרגישים קצת אבודים מבחינה מקצועית/אישית או שאתם מרגישים על הגל, אחרי כל מפגש עם המנטור.ית שלכם תצאו עם תובנות ונקודות למחשבה שרק יקדמו אתכם".
-יואב אלטר CEO and Founder at Bullseye Commerce ,, מנטור במחזור #5

 

"במהלך התוכנית, המנטורית שלי- אטל בכר, פתחה בפניי את עולמה המקצועי המתבסס על ניסיון אישי רב, הפגישה אותי עם האנשים החשובים והמשמעותיים בחייה. אטל לימדה אותי על מסלול בניית הקריירה שלה, דרכי ההתמודדות והאתגרים המקצועיים שהתמודדה איתם במהלך הדרך".
- רויאל לי שמעון, מומחית קמעונאות ויזמת, בוגרת MBA

 

״כיזם התוכנית ומנהל בארבעת השנים הראשונות שלה, פגשתי מגוון בוגרים שמלווים אותי עד היום - התכנית היא ללא ספק אבן דרך משמעותית בחיים שלי. כמנטי, המנטור שלי, עמית קרן, העביר אותי דרך משמעותית של חשיבה ופוקוס על הדברים שחשובים לי בטווח זמן הקצר והארוך. למדתי על מה לוותר ובמה להשקיע יותר, להיות סבלני וקשוב יותר לעצמי ולסביבה שלי ברמה המקצועית ואישית״.
- ניר אהרון Sales operations manager at TikTokk