חדשות

תוכנית המנטורינג מחזור #7 יצאה לדרך!

07 דצמבר
2022

שתפו ב:

ביום רביעי, ה-7.12.22 התקיים אירוע הפתיחה של המחזור השביעי של תוכנית המנטורינג ארגון הבוגרים.

 

אז מהי תוכנית המנטורינג?


תוכנית המנטורינג מתמקדת בליווי, העצמה, הנחייה ופיתוח אישי של הבוגרים. משך התוכנית הוא כחצי שנה. במהלכה זוכים בוגרים נבחרים לליווי אישי והכוונה מאת בוגר בכיר ומנוסה שמשמש עבורם למנטור בהתנדבות. מטרת התכנית היא להכווין ולסייע לבוגרים למצות את עצמם ולבחור בדרכים הנכונות להם בכל תחומי החיים. המנטורים הינם בוגרים מובילים אשר חוו במהלך חייהם הצלחות כמו גם כישלונות, בדרך להגשים את עצמם בפן העסקי והאישי. המנטורים מגיעים מעולמות תוכן מגוונים (היי טק, עסקים, משפטים, נדל"ן, יזמות ועוד') אשר נבחרו בקפידה על ידי צוות ארגון הבוגרים. במהלך התוכנית, המנטורים עוברים הליך הכשרה וליווי ע"י גורמים מקצועיים וארגון הבוגרים.


מנהלת התוכנית, ניצן אור קדראי, ״בשנים האחרונות ראינו איך החזון הופך למציאות בכל שנה עם עשרות זוכות של בוגרים, והשנה אנחנו נגשים אותו ל-48 זוגות, המספר הכי גבוה שידעה התוכנית עד היום... כיף גדול לעמוד פה היום ולהסתכל על כל הבוגרים שהגיעו לכאן לתוכנית מסודרת, שיש לה חזון, כלי ביקורת ומדידה, ומענה לצרכים של המשתתפים״.

 

מנכ"לית קשרי חוץ - ישראל (אגודת הידידים וארגון הבוגרים), גילי דינשטיין איחלה למשתתפים בתוכנית: ״למנטורים ולמנטוריות אני רוצה לומר שלראות אתכם פה, חלקכם לא בפעם הראשונה, מרגש אותנו ואנחנו בתקווה שגם אתם והמנטי שלכם תצמחו יחד מהתהליך הזה, שללא ספק אתם מקדישים לו המון זמן, ואת כל הלב. למנטיז אני רוצה לומר, שאנו מאחלים לכם שתעו לפתח קשרים משמעותיים וללמוד מניסיונם העצום של המנטורים, וכמו קודמיכם שתצליחו להתקדם מקצועית ואישית ולהשיג את היעדים שהצבתם לעצמכם.״

 

אנו מאחלים בהצלחה וחוויה משמעותית לכל משתתפי התוכנית!

 

הקליקו כאן לאלבום התמונות >>