חדשות

סדרת יוניקורן סיפור על מזל ושכל

מפגש #1 - Similarweb

10 אפריל
2022

ארגון הבוגרים

שתפו ב:

חולמים בגדול? תמיד רציתם לדעת מה הסוד ההצלחה להקמת יוניקורן? מחפשים טיפים לניהול? מחפשים השראה? אם כן, אז יזמנו במיוחד עבורכם את סדרת המפגשים: "יוניקורנס – סיפור על מזל ושכל" אנו גאים להתארח בכל מפגש, אצל אחת מחברות היוניקורנס של בוגרים שלנו. המפגשים נערכים במשרדי החברה עם פינוקים כמו שרק בהייטק יודעים. בואו לשאוב מהם השראה ומידע תוך כדי חיבור מחדש עם חברים מספסל הלימודים ויצירת קשרים חדשים בתוך קהילת הבוגרים של אוניברסיטת רייכמן.

 

במפגש הראשון נפגשנו במרכז תל אביב ב-10.04.22 עם אור עופר, בוגר תואר ראשון במנהל עסקים, מנכ"ל ומייסד Similarweb.


סימילארווב הינה חברה שהמפתחת כלים לניטור ומחקר מידע על אתרי אינטרנט. כלומר, היא מאפשרת ללקוחותיה אסטרטגיות שונות לצמיחה יעילה באינטרנט ובדיגיטל. בנוסף, היא מספקת נתונים ודאטה לגבי תנועת משתמשים באינטרנט ויוצרת מחקרים בתחום.


רוצים לשמוע עוד על החברה? כנסו לאתר >> https://www.similarweb.com/

 

אור הקים את העסק על ספסל הלימודים ומקפיד להמשיך ללמוד כל הזמן. אור שיתף בהרצאתו כי גם בחברה עם 1,200 עובדים, עם משרדים בשש יבשות, הוא מבטיח שאם עובד כלשהו משקיע – הוא כבר יכיר אותו.

במפגש שמענו את הסיפור המרתק, של היזם והבוגר, מרגע הקמת סימילר ווב ועד הפיכתה ליוניקורן – ויצאנו מהופנטים! תודה רבה לאור עופר ולסימילארווב על האירוח והפינוקים, ותודה לכל הבוגרים.ות שהגיעו לשמוע! .בכניסה לאירוע החברה פינקה את הבוגרים שלנו עם שקית מתנות וכמובן נשנושים טעימים. כמה כיף היה לראות חברים ישנים נפגשים שוב, וחברויות חדשות שנוצרות. במיוחד, כמה גאווה לראות את הצמיחה האישית ומקצועית של בוגר לאחר ללימודיו, ולפרגן לו על הישגיו המרשימים.

 

קישור לאלבום התמונות>> https://bit.ly/3wIqUm8