חדשות

פורום הבוגרות קורא לכן להצטרף ולהתנדב

11 מרץ
2021

שתפו ב:

במהלך חודש פברואר, קיים פורום הבוגרות של ארגון הבוגרות והבוגרים באוניברסיטת רייכמן אירוע חשיפה לפעילויות ההתנדבות לשנת 2021 בתחום עידוד מיניות בריאה ומניעת ניצול מיני בקרב בני נוער.

 

את האירוע פתחה ד"ר עדי קול ,דיקנית הסטודנטים והבוגרים, ואמרה:

 

"היום החלטתי 'לצאת לאור' כיוון שבדיוק בשביל הרגע הזה הגעתי למרכז הבינתחומי. לקח לי זמן להבין ולדייק ולמצוא את הפלטפורמה ואת שיתופי הפעולה המתאימים, אבל באתי לכאן, בשביל 'לנצל' את הכוח העצום של המרכז הבינתחומי, הסטודנטים, הסגל, וכמובן הבוגרים והבוגרות, כדי לעורר מודעות לעוולות חברתיות ולאחריות של כולנו כלפי מי שגורלם לא שפר עליהם ולקדם עשייה חברתית משמעותית.


תחשבו על זה רגע, יש היום למרכז הבינתחומי 30,000 בוגרים ובוגרות. כל שנה מצטרפים עוד 2000. אם נחליט לעשות מעשה. ונרתום אפילו את חלקם. לא צריך את כולם. איזה מהלכים משמעותיים נוכל לעשות.

 

עם המחשבה הזאת התחלתי כשהצעתי שפורום הבוגרות שלנו יערכו את הסיור במרחב החברתי. זו נראית לי התפתחות טבעית ומתבקשת לפעילות הפורום, שהתחיל מאירועים רבי משתתפות בקמפוס, התפתח למפגשים אינטימיים של בוגרות מארחות תחת השם IDShe והיום מתחיל פרק נוסף".

 

כיצד ניתן להצטרף לפעילות ההתנדבותית?

 

פורום הבוגרות מזמינות אתכן להצטרף לפעילות בשיתוף עם עמותת תודעה שבמסגרתה תינתן לכן האפשרות להצטרף לאחד ממסלולי התנדבות. בכל המסלולים ניתנת הכשרה מקדימה וליווי שוטף. מסלולי ההתנדבות הם:

  1. הנחיית סדנאות באורך של כשעה וחצי לבני נוער בבתי ספר ומסגרות בלתי פורמאליות בנושא מניעת צריכת זנות.
  2. מנטורינג לנערות בסיכון - ליווי אישי לבנות נוער למשך שנה. המתנדבות חונכות את הנערות ומקיימות איתן קשר ישיר של בהיקף של כשעה בשבוע.
  3. התנדבות בצ'אט של ממשק STORIZ - צ'ט ייעוץ אנונימי לבני נוער בשיתוף עם מועצות מקומיות. התנדבות זו נעשית מרחוק.

 

התכנית כוללת סיור במרחב החברתי ושלושה מפגשי הכשרה שיערכו בזום.

ארגון הבוגרות והבוגרים קורא לכן לבוא להתנדב, לעשות טוב ולשנות חיים.

לפרטים והרשמה, לחצו כאן >>